Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ProfesyoneL Grafiker - Ankara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leonsea

🌱Yeni Üye🌱
ProfesyoneL Grafiker

Program/Seviye: Çok iyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ankara Batıkent'te Bulunan Reklam Ajansımıza Tasarım İşinde En Az 3-5 Yıl Deneyimli Profesyonel Grafiker Aramaktayız.. Ajansımızın Bunyesinde veya HomOffice Çalışma Koşulları Olabılır.
işin açıklaması : Gıda Sektöründe Ürün Tanıtımı, Ürün Etiket Tasarımı, Katalog Tasarımı, Logo ve Kurumsal Firmaların Bütün Reklam ve Tasarım işlerini kendi bunyesınde Çözebilecek Türde Profesyonel Grafiker'e İhtiyac Duyulmaktadır.
Başvuru için CV'lerinizi Mail Atmanız Yeterlidir... Uygun Görülmeniz Halinde ilgili birimden En Kısa Sürede Cevap Alacaksınız... Teşekkürler..

Arkadaşlar CV'lerinizi Yollarken Tabıkı Portfolyonuzdan Bir Kaç örnekde Gönderiniz... Ayrıca CV Yollamayıp Sadece Mail Atmanız Sizi Kurtarmaz Geri Dönüş Yapılmayacaktır Bu Gibi Durumlarda.. Teşekkürler...

E-posta: leonsea@windowslive.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

leonsea

🌱Yeni Üye🌱
Deneyimli Dijital Baskı Operatörü - Ankara

Deneyimli Dijital Baskı Operatörü - ANKARA

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: ileri duzeyde photoshop
ve orta duzeyde corel

İş deneyimi ve içeriği: şu anda halen calısıyorum ama bazı kişisel ve şirketin kötü gidişat nedenlerinden ötürü iş yerındekı ortamdan memnun değilim... alacaklarımı alınca çıkacağım.
4 yıldır aynı ajansda calısmaktayım ayrıca 4 yıldır djital baskı makinelerını kullanmakdayım. öncesinde 3-4 yıl'da bilgisayar teknik servisi olarakda çalışmakdaydım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: crystal jet 6000 3,20'lik makıneyı tek basıma kullanıyorum
hp 10000's 2.5'luk tek basıma kullanıyorum...
ve ayrıyetten hp t770 iç mekan kullanıyorum...

İşle ilgili açıklama: sadece kullanmak ile yetınmıyorum aynı zamanda bilgisayar teknisyeni oldugum için her hangı bır makınada 1 ay calıssam huyunu suyunu herşeyını kaparım teknik servis e ihtiyaç duymazsınız... şu anda kullandıgım makinelerin butun bakım ve servıs ıslemlerını kendım yapıyorum... eğerki şartlarda anlaşırsak gece gündüz 7/24 calısabılırım...

E-posta: leonsea@windowslive.com

Telefon: 0543 783 75 72

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...