Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Profesyonel Photoshop Kullanmaktayım, Acil İş arıyorum

srcns

🌱Yeni Üye🌱
Çok iyi derecede ve hızlı bir şekilde zamandan tasarruf Photoshop kullanabilmekteyim.Yaratıcı, tasarım duygusu geniş Güzel Sanatlar - Grafik Tasarım bölümünlerinden mezunum.

+ Daha önce de Fotoğrafçıda baş personel olarak çalışarak panoramik albümler, montaj albümler (gelin-damat giydirme) ustalıkla hazırlamaktayım.Grafik adına logo,amblem her türlü grafik faaliyetleri de mümkündür.

+ Cv için lütfen aşağıdaki internet sitem üzerinden çalışmalarıma göz atabilirsiniz.Bu çalışmalar basılı olarakta mümkündür.

Lütfen ilgilenenler 546 291 19 41 numarayı arayabilir ya da mesaj bırakabilir ve ya srcngns@msn.com adresine mail atabilirler. (Kalacak Yer + yemek tarafınızca karşılanılması)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

srcns

🌱Yeni Üye🌱
Oradaki telefon numarası yanlıştır arkadaşlar 0 546 295 19 41 düzeltme şansı olmadığından buraya yazıyorum

ender beki

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ümraniyedeki dijital baskı merkezimizde grafikere ihtyaç vardır
görüşmek isterseniz

0532 254 69 50
0216 505 55 16

Ezentere

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.denizulusoy.com
ümraniyedeki dijital baskı merkezimizde grafikere ihtyaç vardır
görüşmek isterseniz

0532 254 69 50
0216 505 55 16

Ben bir şey merak ediyorum. Arkadaşımız işsiz ve iş arıyor. Siz de eleman arıyorsunuz. Arkadaşımız telefon numaralarını yazmış, siz de görüşmek isterseniz deyip kendi numaranızı yazmışsınız. Bu adamın telefon edecek parası da olmayabilir. Neyi düşünerek bu şekilde insanların davrandığını gerçekten çözemiyorum.