Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Profesyonel ürün tanıtım resimleri - Dünya Geneli

emrekaramannn

🌱Yeni Üye🌱
İş için mail gönderen mertkantekin arkadaşımızla anlaşılmıştır. Kendisi ürünü 3D olarak yeniden modelleyecek ve fotoğraflara uygulayacaktır.

İlgilenen herkese teşekkürler.

Profesyonel ürün tanıtım resimleri

Program/Seviye: Photoshop: Çok İyi
Illustrator veya Corel: İyi
Herhangi bir 3D programı: Orta

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Bir alışveriş sitesindeki ilan için ürünü anlatan resimler yapılacaktır. Ürün, portable tüm cihazları şarz edebilen bir powerbanktır. Bu resimler 3D etkiler, gölgelerle ve arkaplanlarla çok şık bir şekilde yapılacaktır.

İşi yapacak arkadaşa ürünün her açıdan çekilmiş fotoğraflarını göndereceğim, tasarımcı bunları değişik gölge ve perspektiflerle süsleyecektir. Ayrıca resimler arasına bazı fikirlerle ekleyecektir. Mesela bunlardan bazıları;

1) Üründen uzanan 2 kablo ile 2 farklı cihazın aynı anda şarz alması,
2) Mp3 dinleyen bir bayanın şarzının ya da pilinin bitmesi gibi bir derdinin olmadığını anlatan bir fotoğraf, internetten mp3 dinleyen bir kişinin fotoğrafına ürün etkileyici bir şekilde eklenecektir.
3) Uçakta seyahat eden bir iş adamının işlerini şarz sorunu olmadan halletmesi,
4) Tüm marka cihazlar yan yana sıralanmış ipod, laptop, iphone, samsung cihazları, v.s 20’ye yakın farklı türden ve farklı büyüklüklerden cihaz aynı resimde etkileyici bir şekilde gösterilecek ve aynı resim içinde powerbank ürünümüzün resimleri yer alacak.
5) Ürünü bir bayanın elinde şık bir şekilde gösteren bazı fotoğraflar olabilir.
6) Şarz aletlerinin hepsinin artık gereksiz ve yer kaplayan kalabalıklar olduğunu anlatan ve ürünü ön plana çıkaran başka bir fotoğraf olabilir.
7) Varsa tasarımcının kendi fikirleri,

Tasarımcı tüm bunları yaparken çok yaygın olmayan stockphoto (iş adamları, kadınlar, taşınabilir cihazlar) kullanabilir. Belirttiğim gibi etkileyici bir ürün tanıtım sayfası oluşturmaya çalışacağız. İş konusundaki deneyimli arkadaşların maillerini bekliyorum.

E-posta: emrekaramannn@gmail.com

Telefon: 0507 971 45 97

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

SpiningObjects

🌱Yeni Üye🌱
Eger ilgilenirseniz freelance olarak urunlerinizin 360 derece fotograflarini cekebilirim ve internet sitenizde fuarlarda vs. sunumlarinizda son derece etkili olacaktir.

360 derece ürün fotoğrafları, ürünleri dijital ortamda bütünüyle sergilemek amacı ile oluşturulan interaktif uygulamalardır. Tamamıyla yüksek çözünürlükte fotoğraflardan elde edilmektedir. Son dönemlerde özellikle e-ticaret siteleri tarafından büyük ilgi gören bu teknik son hızla yayılmakta ve müşteriler tarafından takdir görmektedir.

360 derece ürün fotoğrafları aynı zamanda statik yapıya sahip sitelerde de banner mantığı ile bir veya birkaç ürünün görselleri kullanılarak son derece şık bir arayüz oluşturulmasına da yardımcı olmaaktadır. Ürünün 360 derece döndürülerek tamamının görüntülenmesini ve öncesinde veya sonrasında ürüne ait hareketli aksamlarının işlevlerinin gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Fuarlarda, eğitimlerde ve ürünün tanıtımının gerektiği herhangi bir oluşumda, harika bir sunum yapmanızı sağlayacak bir uygulamadır.

Bir süre yalnızca Flash (swf) formatında kullanılan uygulama, artık HTML5 formatında da pazardaki yerini almış ve mobil aygıtlara uyumlu olarak dijital tanıtım alanında önemli bir yer edinmiştir.

emrekaramannn

🌱Yeni Üye🌱
İş için mail gönderen mertkantekin arkadaşımızla anlaşılmıştır. Kendisi ürünü 3D olarak yeniden modelleyecek ve fotoğraflara uygulayacaktır.

İlgilenen herkese teşekkürler.