Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

psd dosyaları önizleme tüm sürümler için geçerlidir

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar forumda konunun bulunmasına ramen arkadaşların birçoğunda Adobe Asset Services dosyası bulunmadığından psd dosyalarını önizleyemiyorlar ve Adobe Asset Services dosyasınıın olmadığını söylemelerine yorum yazmalarına ramen hiçbir şekilde bu arkadaşara gereken açıklama yapılmıyor arkadaşlar aşağıda vereceğim linkde indireceğiniz dosyaya çift tıklamanız durumunda sorunsuz bir şekilde sistem kendi yüklüyor dosyayı ve artık psd dosyaları önizleyebilirsiniz...

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

arkadaşlar bu yamanın hiçbirşekilde bilgisayar ve program sistemine olumsuz zararları yoktur iyi kullanımlar...

Son düzenleme:

Benzer konular

berglakin

♾️Grafik Gurusu♾️
6500 kısıye yakın konuma bakılmıs ve 48 yorumun %80 i yapabildiğini soyluyor ama malesef konum sabıtlenmesıne karsılık cop kutusuna atlıyor.
gerekce ise gerkli acıklama yapılmamasıymıs...?
"C : Program Files >Common Files > Adobe Asset Services klasörü içine indirmiş olduğunuz psicon.inf ve psicon.dll dosyalarını kopyalayıp psicon.inf doyasına sağ tıklayarak yükle diyoruz hepsi bu kadar.artık klasor içinde psd dosyaları kucuk sımgeler halınde karsımızda...
arkadaslar daha önce buna benzer konu acılmış ama tam olarak bu verilmemiş eger verılıpte gozumden kactıysa ozur dılerım..

(cs3 ve vistada denenmiştir)"
burada yeterince acıklama yaptıgımı sanıyorum ama malesef emege saygı duyulmuyor...
bundan sonrada herhengi bir paylasımda bulunmayacagım...saygılar...hepınıze kolay gelsin...

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
6500 kısıye yakın konuma bakılmıs ve 48 yorumun %80 i yapabildiğini soyluyor ama malesef konum sabıtlenmesıne karsılık cop kutusuna atlıyor.
gerekce ise gerkli acıklama yapılmamasıymıs...?
"C : Program Files >Common Files > Adobe Asset Services klasörü içine indirmiş olduğunuz psicon.inf ve psicon.dll dosyalarını kopyalayıp psicon.inf doyasına sağ tıklayarak yükle diyoruz hepsi bu kadar.artık klasor içinde psd dosyaları kucuk sımgeler halınde karsımızda...
arkadaslar daha önce buna benzer konu acılmış ama tam olarak bu verilmemiş eger verılıpte gozumden kactıysa ozur dılerım..

(cs3 ve vistada denenmiştir)"
burada yeterince acıklama yaptıgımı sanıyorum ama malesef emege saygı duyulmuyor...
bundan sonrada herhengi bir paylasımda bulunmayacagım...saygılar...hepınıze kolay gelsin...
teşekkürler

umutCHAKY

🌱Yeni Üye🌱
selam..arkadaşım her versiyonda çalışır demişsin ama bende vista var söylediklerini yaptım çalışmadı bendede ..bu arada cs 2 var bende..oteki yontem olan klasor ıcıne kopyalayın dıyor..klasorde cıkmadıgından benım gıbı butun arkadaslarda cıkmayacaktır..yinede tesekkurler

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
selam..arkadaşım her versiyonda çalışır demişsin ama bende vista var söylediklerini yaptım çalışmadı bendede ..bu arada cs 2 var bende..oteki yontem olan klasor ıcıne kopyalayın dıyor..klasorde cıkmadıgından benım gıbı butun arkadaslarda cıkmayacaktır..yinede tesekkurler

arkadaşım konuyu açan benim sen diğer yoruma neden bakıp da çalışmıyor diyorsun ki her veriyonda çalışıyor dosyayı çalıştırman yeterli sadece ve klasör içindeki veya herhangi bir yerdeki psd dosyaların görükecektir.diğer yöntem diye birşey yok o başka arkadaşın bir yorumu

emremre83

🌱Yeni Üye🌱
saolasin win7 olan icin yamayi bulamamistim, yukledim calisti, cok makbule gecti tesekkurler...

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaslar kendinizi bosu bosuna yormayin bunlar eski yontemlerdir
yok bilmem Proqram File bilmem ne falan

sadece bu linkden bu Rar dosyani inirin ve kucuk Setup lere klik edin bu kadar

PSD, EPS, AI dosyalar icin kecerlidir tum surumler icin

INDIR

zaten benim vermiş olduğum link de aynısı :) bir eksik var benimkinde oda AI ve EPS önizleme yok ben konuyu sadece psd diye açtım dikkat edersen...

grafiker.tr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar kendinizi bosu bosuna yormayin bunlar eski yontemlerdir
yok bilmem Proqram File bilmem ne falan

sadece bu linkden bu Rar dosyani inirin ve kucuk Setup lere klik edin bu kadar

PSD, EPS, AI dosyalar icin kecerlidir tum surumler icin

INDIR

zaten benim vermiş olduğum link de aynısı :) bir eksik var benimkinde oda AI ve EPS önizleme yok ben konuyu sadece psd diye açtım dikkat edersen...

arkadaşlar; konuyu çözüme kavuşturduğunuz için her ikinize de teşekkür ediyorum...

guerel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
link ölmüs malesef

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
linki yenilerseniz sevinirim..

carolyn54

🌱Yeni Üye🌱
sağolun bu yöntemle psd.leri görebiliyorum ama eps.leri malesef :( ben mi bi eksik işlem yaptım yoksa bu sadece psd önizleme için midir arkadaşlar?

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
windowsta çalışan arkadaşların sürekli böyle sorunları olmasına üzülüyorum gerçekten.
:/