Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

psd yi div içine nasıl alınır

erxomiger

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.akademihacamat.com
merhaba arkadaşlar psd bir siteyi slice tool ile kesitiğmizde tablo içine alıyor bunu tabloya almadan direk div içine alabilirmiyi yada kople dive çevireblir myiz tabloları yardımcı olursanız sevinirim yoksa komple resim şekline yapacam siteyi :D

Benzer konular

Yavuz Mamaç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tablo içinde olmasının sakıncası ne? slice tool table oluşturarak html export eder... başka bir yolu var mı bilmiyorum slice tool ile..

erxomiger

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.akademihacamat.com
div içinde daha güzel duruyor ve daha kullanışlı clice toolla kesitkten sonra save for web yapınca tablo içine alıyor şimdi bunun photoshop cs5 de div içine almasını öğrendim tabi önce css öğrenmek zorunda kaldım :D div daha iyi bence

karamax1

🌱Yeni Üye🌱
Bencede gwmaster arkadaşın dediği gibi yap div kullanıcam diyorsan...

suheybcan

🌱Yeni Üye🌱
div içinde daha güzel duruyor ve daha kullanışlı clice toolla kesitkten sonra save for web yapınca tablo içine alıyor şimdi bunun photoshop cs5 de div içine almasını öğrendim tabi önce css öğrenmek zorunda kaldım :D div daha iyi bence

arkadaşım bizimlede paylaşırsan çok güzel olur.

gemius

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Site önyüzünün XHTML ve CSS'lerle tablosuz olarak yapılması hem SEO, hem bandwith, hem hız, hem kolaylık demek.

CSS'le bir siteyi kodlamak içinse birazcık da olsa CSS bilmelisiniz. 3-5 cümleyle anlatılacak bir şey değil ne yazık ki.

suheybcan

🌱Yeni Üye🌱
Site önyüzünün XHTML ve CSS'lerle tablosuz olarak yapılması hem SEO, hem bandwith, hem hız, hem kolaylık demek.

CSS'le bir siteyi kodlamak içinse birazcık da olsa CSS bilmelisiniz. 3-5 cümleyle anlatılacak bir şey değil ne yazık ki.

"şimdi bunun photoshop cs5 de div içine almasını öğrendim" CS5ten div içine aktarmayı söyledim. CSS konusunda azda olsa bilgim var.

T4XI

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Biri anlatırsa çok makbule geçer nasıl kaydediyoruz div olarak?