Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

QuarkXpress ile PDF nasıl yapılır?Bütün sorularınız ve cevapları

busraturhan

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar Quark 7.3 yüklü bende. Arkadaşımın bilgisayarında PDF 9.0 var bende ise Adobe Reader 9 var. PDF çıkış alamıyorum, hata veriyor. 9.0'ı internetten bulup indiremiyorum. Soruna çözüm bulanlar veya 9.0 indirebileceğim bir link biliyorsanız paylaşır mısınız ?
Şimdiden teşekkürler.

Hatila

🌱Yeni Üye🌱
Slm. Benim sorunum quarktan pdf yaptığımda pdf i orijinal boyutundan daha küçük yapması. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Lütfen yardım...

abreah

🌱Yeni Üye🌱
ben dergi sayfalarını aynı yöntemle yapıyorum ama baskıda, renkler koyu çıkıyor

grafixci

🌱Yeni Üye🌱
hiç uğraşmanıza gerek yok. cutepdf programını kurun. normal çıktı alıyormuş gibi print dediğinizde cutepdf yi seçip gerekli ayarları yaptığınızda hızlı ve sorunsuz bir şekilde pdf alabilirsiniz.

jour

🌱Yeni Üye🌱
quark 3.1 kullanıyorum. bilgisayarım diğer quarkxpress sürümlerini yükleyebileceğim kadar iyi değil. Fakat yaptığım sayfaları da pdf yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

odabas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slmm..
A4 byutunda qark vaya ındesıng de calaslmıs dokumanı pdf formatan da yazıcıdan arkalı onlü en pratik nasıl alablirimm sayfa numaralarınıda kısa yoldan nasıl verebilirimm.

haibka

🌱Yeni Üye🌱
mrb kolay gelsin quark 5 kullanıyorum ve renkli (cmyk) çıktı alamıyorum, acil yardım eder misiniz tel numaram 0505 596 32 33 çagrı atın ben sizi ararım ya da burdan yazın acill lütfen

sekerofset55

🌱Yeni Üye🌱
kardeş sorun resimler ve kullandığın objelerde olabilir.
PDF yaparken transparanlık ayarlarına dikkat etmelisin. Transparanlığı kapatırsan pdfyi alabilirsin. aynı sorunları bende yaşıyorum.
gazetenin pdf sini alırken büyük sorunlar yaşıyordum bu şekilde çözdüm.
umarım faydalı olur.

MedyaMerkezi

🌱Yeni Üye🌱
QuarkXpress Kullanıcıları Toplu olarak programdan vazgeçtiler sanırım en son geçen sene yazmışlar.

insula

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.irfankorkmaz.com
QuarkXPress 6.1

arkadaşlar QuarkXPress 10 kullanıyorum, ama ben QuarkXPress 6.1 çevirmem gerekiyor bilginiz varmıdır bu konuda