Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Rahmetli Dedeme yaptığım photoshop çalışmam, yorumlarınız değerli...

PhotoFatih

🌱Yeni Üye🌱
Şakir Hafız DEDECAN

Arkadaşlar dedecan 1996 yılında hayatını kaybetti, dedemden hatıra kalan pek bir fotoğrafımız yoktu. En azındna vardıysada bizim elimizde yoktu, aşağıdaki resimden vesikalık birşey yaptım, uğraştırdı bayağı size paylaşmak yorumlarınızı almak istedim :)

resmin eski hali

sakir-hafiz.JPG

resmin yeni hali

sakir-hafiz-dedecan.png

Benzer konular

cebrinefs

🌱Yeni Üye🌱
3. boyuttan baya bir uzak .. Fakat bu sorunu arkaplan rengini daha ağır bi renk seçerek halledebileceğinizi düşünüyorum...

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dostum baştan söyleyeyim,prof bir grafiker gözüyle yapmıyorum bu yorumu...Sadece zevk meselesi.Gördüğüm bana ne hissettirmişse onu söyleyeceğim.Baştan başlıyayım.Resimdeki arka plan ve takım elbise ne kadar canlı duruyorsa,dedenin yüzüde bir o kadar silik ve solgun duruyor.Baş kısmıyla resmin geri kalan diğer bölgeleri arasında,renk gölge vs hiçbir uyum yok gibi.Ve son olarak boyun kısmının gömleğe monte edildiği yer olmamış gibi.
Benimde elimde böyle çoook eski aile resimleri var.Ben genelde resmin üzerinden gidiyorum.Ek bir background,elbise vs,monte ettiğimde çok yapay geliyor.Onun yerine photoshoptaki çeşitli araçlarla resmin üzerindeki,çatlak kırık,vs pürüzleri giderip,eğer bariz bir şekilde orjinalliğini bozmuyacaksa biraz renk ilavesi yapıyorum.Sana da tavsiye ederim...
Hayırlı çalışmalar...

risenwing

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğine sağlık ama eski fotoğraf daha anlamlı-daha güzel.

wed-design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kafa ayrı, kıyafet ayrı, arka plan desen uyumsuz bence baştan yap.

hasantürkten

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.limk.com
arka planınn rengını koyult ve alt kısımdakı hazır takım elbıseyı dedenızın foto resmıne yakın derecede soldurun soluk ve eskı resımler daha cok degerlıdır zaten foto cekılme amacıda yıllar gecsede saklayabılmek deılmıdır?

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Nesi muhtesem olmus izah etmeni isterdim.Bunu bir grafik ogrencisi soyluyorsa vay halimize

muratayan

🌱Yeni Üye🌱
boyutları olmamış gliba kafası büyük kalmış gövdeye göre :S