Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

reklam ajansımızı kapatmak üzereyiz..:((

alikader

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaşlar biz eşimle 9 ay önce bir reklam ajansı açtık manisada işlerimiz ilk başta güzel gidiyordu...ama 3 aydır neredeyse hiç iş gelmiyor ve biz bütün gün ajansımızda boş boş oturuyoruz ..Eşimde bu durumdan çook sıkıldı ve reklam ajansını kapatmak ve bu işi bir daha yapmıyacağını söylüor..ikimizde aslında istemiyoruz kapatmak...ve ben 20 yaşndayım eşimde 22 yaşında daha çok gencizz insanlar ilk başta helal olsun bu yaşta karı koca ne kadar güzel dükkan açmışssınız işletiyorsunuz diyordu şimdi kapatırsak herkez bize beceremediniz diyecek...:::::::((

sizin fikriniz varmı işlerimizin güzel olması için neler yapmalıyız ..sizede sormak istedim...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Eğer bir reklam ajansına önceleri iyi olan işlerinin ardından sonradan iş gelmiyorsa bunun başlıca nedenleri şunlardır.

1. Yapılan tasarımlar profesyonelce değildir.
2. Müşteri ilişkileri zayıftır.
3. Tasarımlar zamanında teslim edilememektedir.
4. Bulunduğunuz yerde reklam veren yeterli derecede iş alanı yoktur. ( Manisa bu konuda pek sorun yaşamamalı diye biliyorum )

Önemli bir konu ; Oturduğunuz yere kimse iş getirip vermez.Siz ajansta tasarımlarla ilgilenirken eşiniz gerekirse işyerlerini kapı kapı gezerek iş peşinde koşturamalıdır.Buna rağmen iş çıkmıyorsa yukarda saydığım hususları tekrar gözden geçirmelisiniz.

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
************* msnden görüşelim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

mersiniz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bizimde iş yerimiz var 1 senedir 3 müşteri anca gelmiştir ama biz işi dışarıda bluyoruz devamlı geziyoruz pyasayı

Atsız1

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.colordu.com
İlk başlarda sizi bilen bilmeyen herkes gelip iş yaptıracaktır ve sonradan gelecektir veya gelmeyecektir. Sebepleri ise Nihat beğ'in yazdıklarıyla birebir örtüşüyor. :)

Herşeyin olumlu yönde gelişmesi dileğiyle.

brkmatbaacilik

🌱Yeni Üye🌱
çözüm ortagı

Lütfen özelden iletişim kuralım çözüm ortagınız olalım.

oreiro

🏆Pro Tasarımcı🏆
işin arkasından koşmak lazım

kolver

🌱Yeni Üye🌱
nihat beye katılıyorum iş takibi çok önemli ........:))

ankaradijital

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3 aydır dükkanda boş boş oturacagınıza birisi şirkette kalsın digeri gezsin iş yok diye bişey mi var koşturacaksınız :)

volkanarat

🌱Yeni Üye🌱
Reklamcı olmakla esnaf olmak arasında fark vardır. Anladığım kadarıyla siz reklamcı kimliğinize güvenerek bir iş yeri açmışsınız, ancak esnaf yönünüz zayıf olduğu için şuan batıyorsunuz. Dünyanın en iyi işinide yapsanız, pazarlayamadıktan sonra bunun hiç bir önemi yok. Bundan dolayı nacizane tavsiyem satış stratejileri konusunda beyin fırtınası yapmanız ve çevreden rol modeller belirleyerek yeni bir yol belirlemeniz. Sunduğunuz hizmetler nedir bilmiyorum ama, tabelada yapsanız, tasarımda yapsanız önemli olan müşteri ilişkilerini sıcak tutmak ve daima yeni müşteriler kazanacak bağlantılar peşinde koşmaktır.

Ömer ÇİÇEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cicektasarim.com
22 yaşında bir Mağazam vardı , Kısa öz olarak şöyle söylemeleyim ki Dükkanımda hiç mal yokken Başkalarının stoklarında duran malları müşterilerime satabiliyordum ve hiç zorluk çekmeden 2 sene bu şekilde çalıştım. Önemli olan Müşteri ilişkileri , Tasarımlarınıza güvenmiyorsanız fason yapabilicek yüzlerce freelance çalışan arkadaslarımız var Yardım alabilirsiniz,

Bir reklamcı olarak öncelikli olarak söyleyeceğim şudur ki ,

Kanımca
iyi bir reklamcı Kendi reklamını iyi yapabilendir...

Allah yar ve yardımcınız olsun , Yılmayın , Üzülmeyin , Hayat tecrübeden ibaretse buda bir tecrübe , Asla vazgeçmeyin,

netajansreklam

🌱Yeni Üye🌱
Ah Ah bizde iş var :) yapacak Adam yok.. Elimizde işler hala geldikçe geliyo eleman yok Şu web masterlar ne tip insanlar anlamış degilim bu konuda sizinde bilgilerinizi almak isterim

netajansreklam

🌱Yeni Üye🌱
ömer çiçek çok süpersin olay budur iyi bir reklamcı kendi reklamını iyi yapandır... :) ama yaptık yaptık işler yığıldı altından kalkamıyoruz Eleman lazım bize eleman Web master Grafiker bilgi@netajansreklam.net