Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

reklam duvarı kiralamak ile ilgili sözleşme örneği

mete meral

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba herkese,

Reklam duvarı kiralamk ile ilgili duvar sahibi ve kiralayanın arasında imzalanacak hazır sözleşme örneği elinde olan var mı?

konuyu nereye açacağımı bulamadım, bilemedim. umarım yanlış yerde değilimdir.

iyi çalışmalar herkese

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
banada o taz birşey lazım bir firmayla sözleşmeli çalışmak için nasıl bir yol izlemeliyim birde sözleşme örneği lazım elinde olan varsa memnun olurum

allicho

🌱Yeni Üye🌱
bu konuyla ilgili bana ulaşın kurallar nasıl işliyor bilmiyorum yanlış davranmak istemem. sevgiler...

hksert78

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar
bu konuda size yardımcı olabilirim.
Öncelikle duvarınızın gerçekden reklam kullanımına uygun olması gerekir. Bu konuda İstanbul büyüksehir Blediyesi Kentsel Tasarım Merkezinin onayı gerekir. İstanbul da iseniz. Bunun dışında diğer hemen hemen tüm illerde Belediye vergisi kısmını yatırdınız mı genellikle bir sorun çıkmaz.

Yok siz sadece ben duvarımı bir reklam mecra satıcısına kiralamak istiyorum derseniz işte o zaman sözleşmeyi siz değil kiralamak isteyen mecra satıcısı şirket size getirecektir.

Yine bir sözleşme örneği görmek isterseniz ben sizlere özelden göndermeye çalışacağım.
Sadece örnek bir sözleşme...

mete meral

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhabalar
Öncelikle duvarınızın gerçekden reklam kullanımına uygun olması gerekir. Bu konuda İstanbul büyüksehir Blediyesi Kentsel Tasarım Merkezinin onayı gerekir. İstanbul da iseniz. Bunun dışında diğer hemen hemen tüm illerde Belediye vergisi kısmını yatırdınız mı genellikle bir sorun çıkmaz.

Yok siz sadece ben duvarımı bir reklam mecra satıcısına kiralamak istiyorum derseniz işte o zaman sözleşmeyi siz değil kiralamak isteyen mecra satıcısı şirket size getirecektir.

Yine bir sözleşme örneği görmek isterseniz ben sizlere özelden göndermeye çalışacağım.

çok sevinirim

quarantino

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar selam Duvar kiralama sözleşmesi banada lazım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İlginize teşekkür.

hasan64

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar banada duvar reklam sözleşmesi örneği lazım bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirm.
Saygılarıla hasan CABAR
hasan-64@hotmail.com

tahirbaran

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşalar bilboard satışı ile ilgili sözleşme yada anlaşma formu örneği lazım... Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

yts70

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bilboard ile ilgili bana da sözleşme örneği lazım. Acaba elinde olan varsa benimle irtibata geçebilir mi lütfen? yts_70@hotmail.com
Teşekkürler

world1453

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar

hocam merhaba bana da mail atabilir misiniz sozlesmeyi

yunusumut@hotmail.com

tesekkur ederim

atisanil

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba msn adrsniz mesaj olarak atarmısısz sizle konusmak istiyorum*

erkanbandak

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar ben bursa'dan erkan.yeniişimizle akalı olarak bi bina kiraladık ve yan duvar cephesi var burayı firmalara kiraya vermek istiyorum ama işi bilmediğimizden dolayı sözleşme hazırlayamadık nasıl bi sözleşme hazırlayabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkür ediyorum.