Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

reklam müdürü - Türkiye Geneli

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
reklam müdürü

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: corel ileri derece photoshop ileri derece

İş deneyimi ve içeriği: 12 yıl

ERDEMOĞLU REKLAM İŞYERİ SAHİBİ

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: facebook adresimden tüm grafik çalışmlarım mevcut
ersin erdemoğlu

İşle ilgili açıklama: meslek hayatıma üniversitede pazarlamcı olarak başladım zaman içinde iyi bir grafik tasarım programları kullanıcısı oldum.
işin içine girdikçe montaj bölümünde de çalıştım ileri derecede kaynak ve tabela montaj folyo yapıştırma araç kaplama vs. ustası oldum. kendi yerimi kurmadan önce çeşitli ilerde reklam ve matbaalarda çalıştım. matbaa makinelerinden anlarım. daha sonra kendi işimi kurdum çok ileri bir seviye ye geldim şuan hali hazırda reklam ofisim ve ful makine parkuru ile matbaa ve tabela imalat hanem var tarsus gibi bitmiş bir ilçede olduğum için işi bırakıp bilgi beceri ve tecrübelerimi daha faydalı kullanacağım başka bir yol istiyorum.

E-posta: ersinerdemoglu@gmail.com

Telefon: 0507 289 24 99

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ny27

🌱Yeni Üye🌱
0216 344 0 383 arayın goruselım redwhite reklam....

rtekin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Alanya ertekin reklam

arayım görüşelim alanya ertekin reklam 0532 405 66 98

edizn

🌱Yeni Üye🌱
İlanınız güncel ise Adana'da bulunan firmamıza portfolyonuzla birlikte başvurabilirsiniz.
info@baskod.com yada 0322 359 99 10

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
reklam müdürü

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: corel ileri derece photoshop ileri derece

İş deneyimi ve içeriği: 12 yıl

ERDEMOĞLU REKLAM İŞYERİ SAHİBİ

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: facebook adresimden tüm grafik çalışmlarım mevcut
ersin erdemoğlu

İşle ilgili açıklama: meslek hayatıma üniversitede pazarlamcı olarak başladım zaman içinde iyi bir grafik tasarım programları kullanıcısı oldum.
işin içine girdikçe montaj bölümünde de çalıştım ileri derecede kaynak ve tabela montaj folyo yapıştırma araç kaplama vs. ustası oldum. kendi yerimi kurmadan önce çeşitli ilerde reklam ve matbaalarda çalıştım. matbaa makinelerinden anlarım. daha sonra kendi işimi kurdum çok ileri bir seviye ye geldim şuan hali hazırda reklam ofisim ve ful makine parkuru ile matbaa ve tabela imalat hanem var tarsus gibi bitmiş bir ilçede olduğum için işi bırakıp bilgi beceri ve tecrübelerimi daha faydalı kullanacağım başka bir yol istiyorum.

E-posta: ersinerdemoglu@gmail.com

Telefon: 0507 289 24 99