Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

renkli ilk çalışmam

tuba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Slm arkadaşlar ilk kez renkli çalışmam herhangi bir konu felan yok boş vaktimde uğraştım Eleştirileriniz için şimdiden teşekkürler

bizimocuklarmzuz4.jpg

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
dönme efekti olan bir text italik font olmamalı..
anlatım bloğundaki başlıkların puntoları aynı olmalı..
birde text bloğundaki başlığın fontu ile text içindeki font aynı olmalı, örnek, başlık Frugal Sans Bold, textler Frugal Sans Light gibi..
yeşil gradient yarıdan sonra beyaza dönsün çok kısa alanda kalmış geçiş hiç farkedilmiyor..
alt sağdeki iki fotoda da çocuklar aynı, birinin yerini değiştir, ya da başka bir bebek kullan derim.
tasarım hiç fena değil göze hoş geliyor..

saygılarımla

nurdemir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba güzel bir çalışma. Ancak logo bana göre gülmekten ziyade korkunç görünüyor. Dudakları tek çizgi, gözlerin üzerine de kaş çizerseniz daha iyi olur. Arkadaşların gördüğü diğer hatalara da katılıyorum. Daha başarılı olacağınız kanaatindeyim..

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle tebrikler güzel görünüyor...

Ama, ortadaki çizgi uzun olmuş yazıların ortasına hizalayarak kısaltabilirsin. Başlık Hem dönen hem italik iyi durmuyor.
Bir de yazıları kendi içinde ortalamamışsın

Kolay gelsin..

isaltinayar09

🌱Yeni Üye🌱
ya bir şey sorucam önemli burda yeniyim ama çok işime yarıcak şeyler var bende yaptığım çalışmaları buraya koyucam. ancak nasıl koyucam. tarif edermisiniz.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
ya bir şey sorucam önemli burda yeniyim ama çok işime yarıcak şeyler var bende yaptığım çalışmaları buraya koyucam. ancak nasıl koyucam. tarif edermisiniz.

İmzamda forumdan yaralana bilmeniz için gerekli anlatımlar bulunmaktadır. İmzamdaki gerekli linklerden istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

ss_sena

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık arkadaş da burdaki yorumlardan gerçekten çok faydalandım sayende...yorum yapan arkadaşlara çok teşekkürler deme gereği duydum :)