Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sağlam yapışkanlı sticker lazım

byakut

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, bana yapışkanı sağlam etiket lazım, fakat bu etiket yapıştığı zaman kolay sökülememeli, bir kaç firmadan örnek almıştım, fakat çok kolay çıkarılabiliyor.
Bu etiketi firmamızın distribütörü olduğu markaların katalog arkalarına yapıştıracağım, ya da almış olduğum stickerların yapışkanlığı nasıl arttırabilirim. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
3M çift taraflı bant tavsiye ederim..

grafike

🏆Pro Tasarımcı🏆
jac diye bir stıkır markası var sökülmez ıspatula ile kazıman lazım.

byakut

🌱Yeni Üye🌱
hızlı cevaplarınız için teşekkürler, adestor ve adhoc marka şeffaf etiketlerden kullandım fakat istediğim sonucu alamadım.

grafike

🏆Pro Tasarımcı🏆
dediğim az önce söylemiş olduğum stıkır çok kuvvetli biz müşterimize yapıyoruz o plastiğe yapıştırıyor

byakut

🌱Yeni Üye🌱
Benimde dediğim etiketler çok çabuk sökülebiliyor.
Bana kataloğun kağıdınıda beraberinde getirecek bir etiket gerekiyor jac markasını araştıracağım.Bu arada yerinizi pm olarak atabilirmisiniz.Bu işi yapıyorsanız

grafike

🏆Pro Tasarımcı🏆
kağıdı satan firmalara ulaşabileceğin tlf nolarını pm den attım saygılar.

different

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşın dediği gibi jag 3min adı var ama jag çok kalite aklında olsun

denzel16

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar şu söylemiş olduğunuz jag sticker nereden bulabilirim yardımcı olurmusunuz.

dakota57

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar birde emniyet etiketi vardır cihazlara yapıştırılır fakat çok pahalıdır ihtiyaca göre az alınabilirse dijital tarzı baskes makinalar var ( markasını bilmiyorum ama gördüm) bu etiket topkapı 2. matbaacılarda kağıtçılarda var galiba tabakası 9 eurodur ( etiketi sökmeye kalktığınızda adeta kopar gibi kırılır )

zulfun

🌱Yeni Üye🌱
arkadasım etketlerın hepsının yapıskanları kendı ıcerısınde degısebılıyor ozellıkle perm ve noperm olmak uzere ayrılıyor.. ama genel olarak yapıstıracagın yer paslı kırlı bı ryerse sokulmesını ıstemıyorsan fasytar isimli kagıt markası var ustu kagıt yapısakanlı kısmı metalıze .. bu kagıdı buluabılırsen kullana bılırsın...