Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sakarya Üniversitesi ''Çocuk Esirgeme Kurumu yardım'' için afiş çalışması

gizemy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar çocuk esirgeme kurumuna yapılacak yardım için yaptığım afiş çalışmam lutfen olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum
G&#246rsel g&#246r&#252nt&#252leniyor aTnr3.jpg - Imageto image upload hosting - Imageto resim yükleme hizmeti
-acıl

afiş fotografı

aTnr3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aliye35

🌱Yeni Üye🌱
Afiş

Sakarya Üniversitesi sponsor olarak afişte bulunuyor sanırım, logosu ve istenirse ismi afişin en altında olmalı çünkü sponsorların yeri orasıdır. Afişte belirtilen etkinliği kim düzenliyorsa onun logosu ve ismi en üstte görünmelidir. Resim Afişin içinde çok büyük kaçmış gibi geldi bana. Sponsor ismiyle slogan yazısı hemen hemen aynı boyda olmuş. Herhangi bir özellik ya da efekt de verilmemiş. Gerekli mi? Belki değil ama çarpıcı olması açısından belki hoş olabilirdi.
Ayrıca ve de en önemlisi afişte konu belli değil. Ne düzenleniyor, neden düzenleniyor, kime, nereye başvurulacak, hangi zaman aralığında olacak, acaba yılbaşına özel birşey mi düzenlenmekte gibi bir çok soruyu aklımıza getiren bir tablo var önümüzde.
Amaç çok güzel, her türlü yanınızda olmak isterim, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.. Ellerinize sağlık

mudes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle calismanin afis tasarimi ile uzaktan yakindan bir ilgisi yok
Font kullanimi cok kötü ve düzensiz
kullanilan resim güzel fakat üzerinde herhangi bir calisma uygulanmamis ve gereken yapilmamis
Paint programi ile böyle bir calisma cikarmak mümkün

Genel olarak calisma bastan asagi cöp.............

zeyn0

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle calismanin afis tasarimi ile uzaktan yakindan bir ilgisi yok
Font kullanimi cok kötü ve düzensiz
kullanilan resim güzel fakat üzerinde herhangi bir calisma uygulanmamis ve gereken yapilmamis
Paint programi ile böyle bir calisma cikarmak mümkün

Genel olarak calisma bastan asagi cöp.............

Kesinlikle katılıyorum , ilk afiş tasarımınızsa belki olabilir ama ilk degilse kötü duruyo haberiniz olsun , iyi çalışmalar :)

polatomer93

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu afiş kabul olursa kimsesiz çocuklara kimse yardım etmez! Daha etkili bir fotoğraf bul hacı bir'de şu yazı fontunu değiştir o ne be