Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Satılık HP Plotter (0'dan farkı yok)

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sıfırdan farkı yoktur Az Kullanılmıştır. Mac ve PC uyumlu Çok kaliteli baskı alınmaktadır. Benimle kişisel mesajla irtibata geçebilirsiniz.

Kurallarda her şey açık bir şekilde ifade edilmiştir.

Üyeliğiniz ile forum kurallarını onayladığınızı kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Lütfen forum kurallarını tekrar okuyunuz.
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

rtekin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slmm

plotter diyorsunuz
kesim yapıyormu bu makina yani baskes mi
yoksa sadece iç mekan baskı makinasımı ölçüleri ?? fiyat ??

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
110 x sınırsız ebatta baskı, kesim yapıyor, fiyat olarak 6500 USD düşünüyoruz.

graface

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben almak istiyorum. evime kurcam :)

destekkk

🌱Yeni Üye🌱
HP PLOTTER ALACAKSANIZ BİR DAHA DÜŞÜNÜN

2. el bir hp Plotter(ticari bir ürün) aldım, ilk gün arızalandı, Tüm servisleri (yetkili yetkisiz) aradım. Sorun şu, hiç bir servisinde ürün parçaları yok, size 4 hafta ile 20 hafta arasında gelebileceğini söylüyorlar; oda garanti değil. Fiyatlar farklı farklı(yetkili servislerde) ve çok fahiş. Hp ana merkezden başka çareniz yok! işte olayın en can alıcı noktası.
Sadece 1 arıza(tek parça) için 1000 TL istiyorlar. (Aldığım ürününün 2 el fiyatı 2000-3000 TL). Parça olmadığı için yetkili ve yetkisiz servislerde, HP' nin servisini kabul etmek zorunda kaldım.
Parayı önceden nakit yatırmamı istediler. Çok şaşırdım, arızamı yapmadınız ki dedim, işinize gelirse yaptılar. Mecbur yatırdım. Bunun doğru olmadığını kendilerine anlatmaya çalıştım. Ama ne fayda; Teknisyen arkadaş parçayı getirdi taktı, makina ikinci bir hata kodu verdi, olmadı yani, 2 hata kodu için bir 1000 TL daha yatırmam gerektiğini, teklif istememi söyledi. Bende kabul etmedim makinayı bu fiyata aldığımı ve onlardan öncede masraf yaptığımı söyledim. Para iadesi yapılacağını belirtti . Fakat 10 dk. sonra beni aradı ve yol ve servis parası kesileceğini belirtti. Hp yetkilileriyle görüştüm ama bunun doğal olduğunu söyledi.
Sözleşmede böyle bir madde olmadığını, bana böyle bir beyanlarınında olmadığını söyledim. Fakat sorunumu çözmek yerine, benimle polemik yapmayı seçtiler. Peşin Alınan ücretimin tamamının iadesini yada hatalı üretim cihazlarının arkasında durmalarını talep ediyorum.