Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

saw VII(7) afiş tasarımı

misalim

🌱Yeni Üye🌱
orjigadaaaaaa.jpg

imageshack den gör

ilk afiş çalışmam eleştiri ve yorumlarınızı bekliyorum :wink:

Son düzenleme:

Benzer konular

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk olduğu belli filmlerden ziyade yapılan afişleri biraz daha incelersen gelecekte çok iyi işler çıkarabilirsin.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Afişinizde bu katilin yer alması ACI bir seçim olmuş..

xcalibur35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grafikerlikte olumsuz düşünce bane göre mesleğine yakışmıyor. Örneğin ben hiç anlamadığım yada nasıl diyim örneğin bir çömlek yapmak istesem çiçek vazosu yapmayı denerim her halde. Şimdi sizin ilk tasarım şiddet, kan, falan filan bana göre ilk önce biraz düşünce tarzınızı değişmenizi öneririm.

misalim

🌱Yeni Üye🌱
istediğim buydu eleştirileriniz için saolun ben bunu istiyorum korku macera film gibi afiş yapmak

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
istediğim buydu eleştirileriniz için saolun ben bunu istiyorum korku macera film gibi afiş yapmak
bunu becerememişsin birde senin yapmak istediğinle yaptığın çok farklı şeyler bana göre

Grafikerlikte olumsuz düşünce bane göre mesleğine yakışmıyor. Örneğin ben hiç anlamadığım yada nasıl diyim örneğin bir çömlek yapmak istesem çiçek vazosu yapmayı denerim her halde. Şimdi sizin ilk tasarım şiddet, kan, falan filan bana göre ilk önce biraz düşünce tarzınızı değişmenizi öneririm.

arkadaşında dediği gibi önce vazo yapmayı dene önce kimse anasının karnında öğrenmiyo çoook çalışman gerek çoook