Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şeffaf Kartvizit Team Medya

spikeengin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arakdaşlar selam konuyu tam olarak nereye açacağımı bilemediğim için buraya açıyorum.Yanlışım varsa yönetim affetsin:)
Bir firmaya şeffaf kartvizit tasarladım asetat a basılabileceğini tahmin ediyorum yanılıyor da olabilirim tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum. yani bu materyalde nasıl renk kullanılabilir degradeli yada geçişli renkler sorun olurmu bu gibi şeyler.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Benzer konular

derya_d13

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bahsettiğin kartvizit türü.. şeffaf PVC malzeme üzerine renkli basılabilen özel üretim bir kartvizit diye biliyorum. degradeli bir örneğini görmedim. ama tahmimce pvc'deki baskı kağıttaki veya ekrandaki degrade kalitesiyle aynı olmayacağından daha net bir çalışma yap derim ben..

spikeengin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yok pvc diil bu asetat olması lazım tabi özel bi adı yoksa hiç kimse basmamış mı ya bu kartvizit den:D:D:D

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
yok pvc diil bu asetat olması lazım tabi özel bi adı yoksa hiç kimse basmamış mı ya bu kartvizit den:D:D:D

Basılmamış olması çok normal..
Asetad kağıdı küçük ebat bile olsa taşınabilir şekilde bişi değildir, çok kırılgan ve tabiri caiz ise oynak bir kağıttan neden kartvizit yapmak isteyelim?

İlla basıcam dersen bölgenizdeki en büyük dijital baskı merkezine gidin..

spikeengin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
xxxxx site
demek istediğim bu sitedeki gibi asetat mı bunlar değilmi materyalin adını bilen varsa söylesin:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
bahsettiğin kartvizit türü.. şeffaf PVC malzeme üzerine renkli basılabilen özel üretim bir kartvizit diye biliyorum. degradeli bir örneğini görmedim. ama tahmimce pvc'deki baskı kağıttaki veya ekrandaki degrade kalitesiyle aynı olmayacağından daha net bir çalışma yap derim ben..

Burda belirti ama siz inatla bu değil dediniz.. bakınız aşşağıda...

Matbaalara sorun size nerde basacağınızı söyleceklerdir. Hatta ben size özel mesaj atayım. ;)

angelus444

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sirigrafi baskı ile halledebilirsin...

reklamciagbi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Malzemeniz şeffaf PVC, UV boyası ile UV baskı yapabilen matbaa makinesinde basılıyor, filmi ters alacaksınız boya altta kalacak böylece çizilmeyi önlersiniz... Ayrıca son olarak lakta atılması gerekiyor... Biraz pahalı bir işlem yani... Ofset tramı rahat rahat basılıyor sıkıntı olmaz...
Hala yaptıracak yer bulamadısanız özelden bilgi verebilirim...

tayfta

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar merhaba..
bana şeffaf kart basabilecek bi matbaa ismi biliyorsanız söyleyebilirmisiniz..
tesekkürler..

dombalak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kartvizitdunyasi.com
bahsettiğiniz malzeme şeffaf pvc dir

asetata böyle bir baskı hiçde iyi olmaz

şeffaf pvc baskısında eğer iyi bir ustaya denk gelmezseniz serigrafi baskısı çok sağlıklı sonuç vermez o yüzden tavsiyem UV baskıdır

eğer hala arayış içerisindeyseniz tasarım dosyanızı, istediğiniz özellikleri ve kaç adet istediğinizi özel mesajla bildirin size teklif sunayım

terrybogard

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mrb arkadaş, evet bende resmi inceledim, şeffaf pvc dir. UV BASKI yapılır tabi bir sorun degradede sorunda olmaz, ayrıca beyaz görünen yerler içinde bir film alınır ve pvc nin resim kısmı değil arka kısmına basılır ki beyaz olan yerler görünsün.. İyi çalışmalar hepinize...

terrybogard

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yani birde beyaz yerlerin görünmesi için arka kısma beyaz renkte baskı yapılır arkadaşlar...

lqa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar birisi acil yardım edebilir mi bana bir müşterim istiyor ama ben bulamadım o kadar cabaya ragmen.bilen biri lütfen bana ozel msj atsın.
saygılar

lqa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biri bana da özel mesaj atabilirmi ajanslar bu işi nerede yaptırıyor..acillll

lqa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben buldum Türkiye'de en uygun yapan yer ****10 adet sınırsız renk 3526050 TL sitede yazdığına göre sadece ajans ve matbaalara iş yapıyorlar..

Moderatör tarafında düzenlendi: