Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Serbest Afiş Çalışması

umitozcan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
af304350.jpg
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
https://img687.imageshack.us/img687/6183/af304350.jpg

Benzer konular

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
iyi güzel de neden Wanşet vahşet değil de. türkçemizde yetersiz kalan bir nokta mı var??

selimArslanoğlu

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışma güzel olmuş emeğinize sağlık teknik olarak incelemedim ama görsel olarak güzel bir çalışma size bi önerim var WAHŞET derken W harfini israil yada amerikan bayrağının renklerinde yapsaydınız nasıl olurdu acaba saygılarımla....

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
hissediyorum savaş ya siz? şu an ki görünümüyle düşük bir soru kalıbı olmuş.. birbirinde bağımsız üç resim.. renk skalaları, tonları farklı.. arka plandaki plaj bu kompozisyonla bağdaşmamış.. ayrıca neden wahşet? "v" harfi kullanmak neden bu kadar ağır geliyor artık, anlamıyorum. vahşet yazısına uygulamaya çalıştığınız deformasyon da olmamış. daha incelikli yapılmalı eğer illa yapılacak ise.. insanoğlu bitişik yazılır.. hatalarınızı düzelterek daha iyi kompozisyonlar oluşturmanız ümiyle..

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkaplanda bulunan savaş kelimesine lens efektini biraz fazla uygulamışsınız okunmakta güçlük çekiliyor.

umitozcan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşk yorumlarınız için. w harifini bilerek kullandım bende türkçenin yabancılaştırılmasına karşıyım bunun için w ile yaptım ama çok ince düşünmüşüm hat yaptım galiba:)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hissediyorum savaş ya siz? şu an ki görünümüyle düşük bir soru kalıbı olmuş.. birbirinde bağımsız üç resim.. renk skalaları, tonları farklı.. arka plandaki plaj bu kompozisyonla bağdaşmamış.. ayrıca neden wahşet? "v" harfi kullanmak neden bu kadar ağır geliyor artık, anlamıyorum. vahşet yazısına uygulamaya çalıştığınız deformasyon da olmamış. daha incelikli yapılmalı eğer illa yapılacak ise.. insanoğlu bitişik yazılır.. hatalarınızı düzelterek daha iyi kompozisyonlar oluşturmanız ümiyle..

Biz dikkatsiz bakmışız ama bazı detaylar Nur hanımın dikkatinden kaçmamış.Bu eleştirileri gözardı etmeyin derim.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
"Alemet" kısmını da "alamet", hatta şapkasını da ekleyerek yazarsanız dilimize biraz daha özen göstermiş olursunuz. Saygılar...