Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şerife Bacı Karakalem çalışmam

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟

Severek çalıştığım bir resimdi ,sizlerle paylaşmak istedim :)

illustrasyonist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.illustrasyonist.com
Sana bir tavsiyede bulunayım.Gölgelemeleri kalemle yap.Elinin alışmasını ve kendine has bir karalama tekniği çıkarmak istiyorsan tükenmez kalemle gölge çalışmaları yap.Aslında her insanın kalem tutuş şekli farklıdır.Bu yüzden böyle bir pratik yaparsan kendine has bir karalama yöntemin olur.Bunu üniversitede hocam söylemişti.Şimdi ise kurşun kalemle karakalem çalışması yapamıyorum.Plot kalemler yaptığım çalışmalardır tüm çizimlerim.

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sana bir tavsiyede bulunayım.Gölgelemeleri kalemle yap.Elinin alışmasını ve kendine has bir karalama tekniği çıkarmak istiyorsan tükenmez kalemle gölge çalışmaları yap.Aslında her insanın kalem tutuş şekli farklıdır.Bu yüzden böyle bir pratik yaparsan kendine has bir karalama yöntemin olur.Bunu üniversitede hocam söylemişti.Şimdi ise kurşun kalemle karakalem çalışması yapamıyorum.Plot kalemler yaptığım çalışmalardır tüm çizimlerim.

Tükenmez kalem ile hiç çalışmadım bir kere tv programda izledim güzel sonuç veriyor,denerim :) teşekkürler :)

kycdizayn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok hoş duruyor elinize sağlık.

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟
Teşekkürederim beğenmenize sevindim :)

parantez

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel çalışma teşekkür ederim. paylaşımlarınızın devamını dilerim.:smile::smile:

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba
öncelikle çok hatalarınız var.
Çizgiler okadar sertki.Daha yumuşak çizgilerle çalışmalısınız.
Gölgelendirmelerde elinizlemi yaptınız ? Bu yanlış gölgelendirme her zaman kalemle gölgelendirme daha vurgulayıcı olacaktır.Arkadaki dağlar gerçekçi olmamış.

Hatalar düzeltilirse güzel şeyler yapacağınıza eminim.
Yinede emeğinize sağlık

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba
öncelikle çok hatalarınız var.
Çizgiler okadar sertki.Daha yumuşak çizgilerle çalışmalısınız.
Gölgelendirmelerde elinizlemi yaptınız ? Bu yanlış gölgelendirme her zaman kalemle gölgelendirme daha vurgulayıcı olacaktır.Arkadaki dağlar gerçekçi olmamış.

Hatalar düzeltilirse güzel şeyler yapacağınıza eminim.
Yinede emeğinize sağlık

Merhaba, doğru söylüyorsunuz ,bende şimdi bakıyorum çok hata görüyorum, gölgeleri pamukla yaptım,alaylıyım, karakalem resim yapmanın eğitimini almadım,yorumunuza teşekkürederim :)