Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sıfır Roland GX-24 Satın Alacağım

Thecakeisalie

🌱Yeni Üye🌱
Evet başlıkta da belirttiğim gibi roland marka gx-24 model folyo kesim makinesi alacağım fakat bugün alfanorm ile yaptığım görüşmede artık Türkiye distribütörü olmadıklarını öğrendim. İnternetten araştırdım fakat Ankara'da satın alabileceğim bir yer maalesef bulamadım. Sonuç olarak Ankara'da satın alabileceğim bir yer var mı bunu öğrenmek istiyorum. Bir de teknik servis sorunu yaşarmıyım? Sonuçta distribütörlüğü anladığım kadarıyla Türkiye'yi direk italya rolanda bağlayarak halletmişler. Yetkili teknik servis sorunu yaşarmışım gibi geliyor. Başka önerebileceğiniz Türkiye'de yetkili servisi bulunan roland ayarında bir marka var mı yardım ederseniz sevinirim.

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
sonuçta mekanik ve elektrikli bir cihazdır. Sorun yaşamazsın desem yanılabilirim. Fakat ben yaklaşık olarak 2 yıl kullandım. Fazla kesimlerim olmadı kumlama ve vitrin için kesimler yaptım. Hiç işten anlamadığım halde ufak kitapcığından google dan youtubedan izleyip karşılaştığım sorunları çözdüm.
Anlayacağın Roland Plotter arabada tofaş gibidir. artık her yerde parçasını ve servisini bulabilirsin.

Fakat sıfır alacağım diyorsan Rolandın Türkiye de ürün satabilmesi için enaz 5 bölgede yetkili servislerle anlaşmış olmalı. Garanti kapsamında bence servis anlamında sorun olmaz.

Evet başlıkta da belirttiğim gibi roland marka gx-24 model folyo kesim makinesi alacağım fakat bugün alfanorm ile yaptığım görüşmede artık Türkiye distribütörü olmadıklarını öğrendim. İnternetten araştırdım fakat Ankara'da satın alabileceğim bir yer maalesef bulamadım. Sonuç olarak Ankara'da satın alabileceğim bir yer var mı bunu öğrenmek istiyorum. Bir de teknik servis sorunu yaşarmıyım? Sonuçta distribütörlüğü anladığım kadarıyla Türkiye'yi direk italya rolanda bağlayarak halletmişler. Yetkili teknik servis sorunu yaşarmışım gibi geliyor. Başka önerebileceğiniz Türkiye'de yetkili servisi bulunan roland ayarında bir marka var mı yardım ederseniz sevinirim.

Thecakeisalie

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Benim asıl problemim roland satan veya graphtec,summa gibi markaları satan Ankara'da bir yer bilmiyor yada bulamamış olmak. Eğer sizin bildiğiniz bağlantı kurabileceğim bir yer varsa yardım ederseniz sevinirim.

cengavermert

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ankara'da OTS ve Şahin Reklam Roland'ın bayileridir.Onlardan bilgi alabilirsiniz.Firma bilgilerine internetten ulaşabilirsiniz.

ilhandigital

🌱Yeni Üye🌱
ilhan digital İstanbul ve Türkiye Roland yetkili satıcı ve teknik servisidir. internetten bilgilere ulaşabilirsiniz

biwi01

🌱Yeni Üye🌱
Roland ankara bayi

Selam arkadaşlar alfanadolu olarak 2011 yılından beri roland dijital baskı makinalarının bayiliği yapıyoruz. Ankara da yerimiz ostim Bosna çarşısı da dır. Bize ALFANADOLU adresinden ulaşabilirsiniz.

slckgnkn

🌱Yeni Üye🌱
ilhan dijital roland ana bayidir oraya bi bakın