Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

silinen dosyalarımı geri getirmem mümkünmü

melsa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar merhaba yanlışlıkla dosyamı sildim. çaresizim. geri getiren programlar varmış ama çoğu seri soruyor. lütfen elinde olan varsa yardım etsin. :crying:

Benzer konular

A.Volkan ÖZER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tabiki var Acronis Disk Director , Active File Recovery gibi programlarla istediğiniz partitation yada istediğiniz bi dizindeki dosyaları getirmeniz mümkün . Tabi geri getirmek istediğiniz dosyaların boyutuna ve nfts den nasıl temizlendiğine göre bu durum değişir . Eğer dosyaları yine gelişmiş bir uninstaller ile kaldırdıysanız bunları ancak superscan modu gibi dizini detaylı tarama işleminde yapabilirsiniz ve bu yine baya bir zaman alır örneğin 100 MB bir dosya yığınını recover etmesi yaklaşık 20 - 30 dk sürer.

Benim tavsiyem Active File Recovery Kullanmanızdır. Bu sayede dizine müdahale etme gibi imkanlar sağlıyan bu programla daha detaylı bir kurtarma yapabilirsiniz. Fakat bu programın silinen dosyaları geri getirme gibi bir garantiside yokdur. Temel çalışma mantığı bozuk dosya dizinlerini onarmakdır. Fakat %70 + Silinen dosyalarıda bulabilmektedir.

byszrck

🌱Yeni Üye🌱
Bencede Recovery My Files Kullanmanı Tercıh Ederım Guzel Bı Program

digitali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
herkese merhaba arkadaşlar.... benimde bir sorunum var..
bilgisayarıma bilgisayarcı format attı. windows 7 kurdu ...ve D deki bütüüün arşivimi sildi bu da yaklaşık 2 hafta önce oldu... ben biraz geç fark ettim durumu sonra kurtarırız dedi... hard diski taradı... buldu fakat 2011-2012 dosyalarım var 2013 çalışmalarım yok... bu sorunu nasıl çözebiliriz... ben internetten araştırdığım kadarıyla bi program indirip baktım yine aynı şekilde 2011-2012 var 2013 yok .... yani böyle olabilirmi öncesi bulunup son çalışmalar hepsi birden gidebilirmi? bi yardım istiyorum sizdenn