Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sinema Akademi Oyunculuk Diksiyon Spikerlik- Sunuculuk Kursu

sinemaakademi

🌱Yeni Üye🌱
Diksiyon kursu arayanlar için kaçırılmayacak bir eğitim! Sinema Akademi’den erken kayıt fırsatı… Diksiyon Kursu’na hemen kaydınızı yaptırın, %50 indirimi kaçırmayın!
Diksiyon Kursu eğitimimizden en az 15 gün önce kaydınızı yaptırırsanız Türkiye’nin en iyi ve ünlü eğitmenlerinden yarı fiyatına ders alma şansı elde edersiniz.
Diksiyon Eğitiminin Vazgeçilmez Adresi!
Diksiyon kursu denince akla ilk gelen eğitim merkezlerinden olan Sinema Akademi işinin profesyonellerini yetiştiriyor. Kelimelerin telaffuzlarını ve tonlamalarını doğru yapmak, dinleyicilerini etkilemek, sesini ve nefesini kontrol etmek, iş hayatında başarılı sunumlar yapmak ve dikkatleri üzerinde toplamak isteyen herkes diksiyon kursu kampanyasını kaçırmasın!
İster kendiniz isterseniz arkadaşlarınız için Diksiyon Kursu fırsatından yararlanabilirsiniz. Diksiyon kursu fiyatları düşünüldüğünde Sinema Akademi bütçenizi rahatlatacak bir kampanya sunuyor. Ayrıca:

diksiyon-egitimi-3.jpg

%100 Öğrenme Garantisi
Uluslararası Eğitim Standardı
Alanında Ün Yapmış Eğitmenler
Ders Telafi İmkanı
Uygulamalı Eğitim Programı
Katılım Sertifikası ile fark yaratıyor.
Diksiyon Kursu kampanyasından yararlanmak için hemen eğitim danışmanlarımızı arayın, kaydınızı yaptırın. Kişisel gelişiminize katkı sağlayacak, mesleğinizde fark edilmenize neden olacak bu eğitimi kaçırmayın…

Sinema Akademi olarak her biri alanında uzman sinema kursu eğitmenleri, akademisyenler, sanatçılar, konservatuar eğitmenleri, sanat yönetmenleri ve danışmanlar ile birlikte kariyerine yön vermek isteyenlere eğitim vermek amacıyla kurulduk.

Sinema Akademi olarak Diksiyon, Beden Dili, Spikerlik-Sunuculuk, Yönetmenlik, Yapımcılık, Yaratıcı Drama ve Şan dersleri başta olmak üzere sinemayı oluşturan her branştan eğitim almak isteyen kişilere diledikleri derslerde grup ve özel eğitimler vererek kariyerlerini şekillendirmelerine, uzmanlık alanlarını belirlemelerine yardımcı olmaktayız.

diksiyon-egitimi-1.jpg

Düzgün ve etkileyici bir Türkçe ile konuşmayı kim istemez! Kelimelerin telaffuzlarını ve tonlamalarını doğru yapmak, dinleyicilerini etkilemek, sesini ve nefesini kontrol etmek, iş hayatında başarılı sunumlar yapmak ve dikkatleri üzerinde toplamak isteyen herkes Sinema Akademi diksiyon kursu kapısını çalmalı.

Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden diksiyon eğitimi alma fırsatı ile profesyonel bir konuşmacı olmak isteyen herkes hayaline kavuşacak. Salonu avcunun içine almak isteyen konuşmacılar, derslerini dinletmek isteyen öğretmenler, kariyer basamaklarını tırmanmak isteyen satış ve pazarlamacılar için diksiyon kursları en yararlı çözüm olacak!
Neler Kazanacaksınız?-Diksiyon Kursu
Doğru ve kurallı konuşacaksınız.
Kendinizi rahatça ifade edeceksiniz.
Dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız.
Konuşma bozukluklarınızı gidereceksiniz.
Topluluk önünde konuşabileceksiniz.
Kişileri ikna edebileceksiniz.
Kendinizi dinleteceksiniz.
Özgüveniniz artacak.

İletişim Bilgileri
Sinema Akademi – Genel Merkez

Adres: Hat Boyu Çıkışı Sk. No:32 Bakirköy – İstanbul

Çağrı Merkezi: 0850 532 30 40

Email: info@sinemaakademi.com.tr

Nerelerdeyiz: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, İzmit..

Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sinema Akademi Oyunculuk Diksiyon Spikerlik- Sunuculuk Kursu