Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şirin Karakter ve şemsiye- cinema 4D

slow1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.slowgraphicdesign.blogspot.com

Boş Zaman etkinlikleri..

Benzer konular

bulutxxx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gayet hoş ve başarılı keşke yazıyıda biraz canlandırsaydın ama gerçekten hoş bir çalışma

mikelanj

🌱Yeni Üye🌱
ellerine sağlık slow başarılı bir çalışma bu kadar kaliteli renderı nasıl alıyorsun ben yapıyorum bişeyler fakat render kısmına gelince duruyorum orda:D

slow1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.slowgraphicdesign.blogspot.com
teşekkür ederim bulutxx kardeşim, yazıyı canlandırma olayı aslında renderlarımın tam orjinal hallerini paylaşmıyor orjinal boyutları ve kalitesi daha farklı, bu nedenle buraya eklediğim çalışmalarım biraz sönük oluyor.

Mikelanj kardeşim kaliteli render için ışık ve renk ayarlamaları en önemli kural ben renk materyallerinde sadece luminance renkler kullanırım kendim deneme yanılma yöntemleriyle sürekli gelişmeye çalışıyorum. Sahne, ışık, renk ve render ayarları konusunda bir video ders hazırladım ve yakında eklerim ayrı bir konu olarak.. şuan iki ders var izlersen orada biraz bahsettim bu ayarlardan.. cinema4d konuları altında kalp modelleme dersi olarak ayrı bir konu açmıştım, izlemeni tavsiye ederim..

merak ettiğiniz konularda burada sorunlarınızı dile getirin, elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım..

yorumlarınız içi tekrar teşekkürler..

orhanyılmaz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arka plana yağmur efekti verilebilir.. render kalitesi güzel.. tebrikler

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmalrınızın devamınıda görmek isteriz.