Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şirket İçi Duyuru ve Afiş Tasarımlarım (Yorumlarınız Çok Önemli )

extaz

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaşlar ;

Şirketimizin bünyesinde yapmış olduğum çalışanlarımıza genellikle birlgilendirme ve duyuru amaçlı geri dönüşleri yapılan afiş tasarımlarımdan bir kaç tanesi

yorumlarınızı bekliyorum çok önemlidir.

Özellikle adminimiz Gökhan TEKIN den yorumlarını duymak sevindirici olacaktır.

PS: Resimlerin üzerine tıklayarak normal ( küçültülmüş ) formlarına ulaşabilirsiniz.

23 Nisan

56018793il7.jpg

19 Mayıs

36011092rj4.jpg

Anneler Günü

69880593id7.jpg

Babalar Günü

20805788vw7.jpg

Uçurtma Turnuvası

93871430ku1.jpg

Tavla Turnuvası

balksz12wb2.jpg

Satranç Turnuvası

balksz2ty4.jpg

Son düzenleme:

extaz

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Yorumlarınızı Bekliyorum Yorum Yapacak Kimse Yok mu ?

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Bence tipografi, renk seçimleri ve imaj kullanımı üzerine bayağı çalışmalısın, bir karmaşıklık söz konusu...

Kolay gelsin.

extaz

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Erdem;

Yorumların için teşekkür ederim.Fakat İmajlara baktığım zaman çok aşırı karmaşa yalnızca uçurtma turnuvasında ve tavlada azda olsa görmekteyim.

Renkler için çok fazla sırıtma olduğunu düşünmüyorum.

Yinede sağol dikkate alacağımdan emin olabilirsin

dabbetülarz

🌱Yeni Üye🌱
bence resimlin yerleştirilmesinde bir sorun görünmüyor ama yazılar çok belirli değil onları biraz belirgin yaparsan daha iyi olur diye düşünüyorum..ama ustaların yapacağı yorumlar senin için daha iyi olur...saygılar

extaz

🌱Yeni Üye🌱
Yorumların için sanada teşekkür ederim dabbetülarz aşırı bir sorun göremedim evet yazılar kimi zaman soluk kalmış olabilir ama şöyle düşün istersen bu imajlar aynı anda 6000 kişinin mailboxuna yüksek çözünürlükte aktarılamıyor o sebeble imajlar üzerinde durabilecek en sade ve göz alıcı olması isteniyor.

Dediğim gibi uçurtma zannedersem sizlerin hoşuna gitmrmiş gibi duruyor. anladığım kadarı ile

yorumlar için teşekkürler.

Bu arada Resimlerin Üzerine tıklayarak resimlerin normal ( küçültülmüş formlarına ulaşabilirsiniz )

ZOOM X

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gorsel renkler ile font renkleri akraba olmus. ayirt etmek doga ustu yetenekler istiyor... ben yazilanlari okumada cok zorlandim arkadasim. gorsellerin uzerine bindirdigin font renkerlini cok daha zit renkler secmelisinki kolayca ayrismayi gorebilelim. kolay gelsin.

extaz

🌱Yeni Üye🌱
gorsel renkler ile font renkleri akraba olmus. ayirt etmek doga ustu yetenekler istiyor... ben yazilanlari okumada cok zorlandim arkadasim. gorsellerin uzerine bindirdigin font renkerlini cok daha zit renkler secmelisinki kolayca ayrismayi gorebilelim. kolay gelsin.

ZOOM X sanada teşekkür ederim arkadaşım.fakat arkadaşlar ben şuan anlamış değilim 2 görsel haricinde hangisinde fontların yazıları okunmuyor.

Özellikle font renkleri konusunda çok hassas davrandığımı belirterek eksikliklerinin olmadığı düşüncesindeyim sizlerin görüşünede saygım var fakat biraz acımasız ve göz ucu ile bakılıp yazılan cevaplar olduğu hissiyatını taşımaya başladım ve bu üzücü.