Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Deadworld

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
beyler - bayanlar hangısı daha guzel sızce yada degıstırmek ıstedıgınız bı yer varmı yardımcı olursanız sevınırım
moonhk6.jpg

moon2qk2.jpg

moon3ev4.jpg

moon4gq4.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Deadworld

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bide bunu yaptim ama cok kotu oldu :D yinede beyenenler olabilir
moonai6.jpg

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok kla*** olmuş yazı karakterleri biraz daha iyi secilebilirdi bence

Deadworld

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu tasarimlari adam begenmedi tasarım acısından sızce nasıl yazı karakterlerı degısebılır ama tasarım nasıl sızce

mavi_mouse

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarım olmamış gerçekten arkadaş değiştir bence çiçek resimleri olabilir ha içinden hangisi ii dersen 4 derim. sağlıklı olduğunu anlatan arkada çiçek resmi önde gülümseyen güzel bir kız resmi elini açmış veya yüzünü yıkayan etrafındada su baloncukları ii gider fontlarıda sağlam biişi secersen olur derim....

Deadworld

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tasarım olmamış gerçekten arkadaş değiştir bence çiçek resimleri olabilir ha içinden hangisi ii dersen 4 derim. sağlıklı olduğunu anlatan arkada çiçek resmi önde gülümseyen güzel bir kız resmi elini açmış veya yüzünü yıkayan etrafındada su baloncukları ii gider fontlarıda sağlam biişi secersen olur derim....

yuz yıkıyan bırı cok hosuma gıttı oyle bı resım bulamadım ama ben bulabılen varsa cok yardımcı olacak bana valla :D

crazydream

🌱Yeni Üye🌱
biraz basit kaçmış ama 3.güzel ama yazı karakterleri gitmemiş ve birde bişey öğrenmek istyrm ben yeni üye oldum ama neden bende çalışmalarımı eklymrm neden sizlern yormlarını alamyrm ağlamak istiyorummmm :((((

Telve

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Birader yapmış sana abi ekle abi ekle dedi.Ekliyorum :)

01ar8.jpg

grafi77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yuz yıkıyan bırı cok hosuma gıttı oyle bı resım bulamadım ama ben bulabılen varsa cok yardımcı olacak bana valla :D

Sıvı EL sabunu diyor yüz pek mantıklı olmaz ama el olabilir 3. çalışma fonu ferah duruyor arkadaşların dediği gibi biraz daha hareket font değişikliği olup cıvl cıvıl ferah bi görüntü hoş olur başarılar dilerim

grafikerh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
içlerinden 2 derim ama daha zenginleştirebirsen daha iyi olabilir...

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence bu çalışmaya resimler gitmemiş su etiketi gibi duruyor sıvı el sabunu dediğimizde illa likit bir görüntü koymamız gerekmez... Üzerinde örnek olarak veriyorum bir dalgalanma ve ne bileyim içeriğinde neyin özü varsa onun resimini koyman bir hareket getirecektir çalışmaya... eline sağlık :)

Deadworld

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence bu çalışmaya resimler gitmemiş su etiketi gibi duruyor sıvı el sabunu dediğimizde illa likit bir görüntü koymamız gerekmez... Üzerinde örnek olarak veriyorum bir dalgalanma ve ne bileyim içeriğinde neyin özü varsa onun resimini koyman bir hareket getirecektir çalışmaya... eline sağlık :)

resım bulmak gercekten zor yuksek cozunurluklu resım bulmaktsn bahsedıyorum yoksabaskıda kotu cıkıyo bu yuzden bunları bulabıldım varsa bı resım sıvı sabunla ılgılı paylasırsanız sevınırım

seroto

🌱Yeni Üye🌱
bencede 4 ama sıvı elsabunu yazsını beyenmedim

Deadworld

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yada sız yapın bana yollayın belkı sızın yaptıgınız begenılır ve basılır :)

bedirsina

🌱Yeni Üye🌱
Renkler sıvı sabun için itici 2 numaranın fonu sigara dumanı gibi duruyor. yazı etrafına kontur atma modası kalktı haberin olsun.. daha estetik bi yazı karakteri secebilirsin.. fotograf sitelerine bak. sana yardımcı olacak birsürü desen bulabilirsin..

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Walla kusura bakma ama hiçbiri olmamış. Sıvı el sabunu ambalajından çok, damacana etiketi olmuş. Yazı karakterleri iyi değil, renkler iyi değil. En azından Lavanta resmi filan bulup koyarsan olabilir.