Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Slogan Yazarı Aranıyor - İstanbul

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Proje ile ilgili işe alım süreci sona ermiştir. İlgilenen herkese teşekkür ediyorum. Konu kitlenebilir.

Teşekkürler

Slogan Yazarı Aranıyor

Aranan Şehir: İstanbul

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Tipografik poster tasarımı yapan yeni firmamıza, poster tasarımlarında kullanmak üzere Türkçe ve İngilizce slogan, kısa metin yazacak arkadaşlarla çalışmak istiyoruz.

Sloganın içeriği haftalık olarak belirlenecek olup, yazarın bize gönderdiği yazıların, kendilerine ait olduğunu teyid ettirecek sözleşme ile çalışılacaktır. Ayrıca farklı yöntemlerle yazıların kopya olup olmadığını anlayabiliyoruz.

Sloganlar bir kaç kelimeden de oluşabilir tek kelimeden de. Bu yazar arkadaşımızın yeteneği ile alakalı.

İlgilenen arkadaşların, sözleri ile ilgili (adet olarak) fiyat teklifini ve örnek bir kaç söz/slogan çalışmalarını e-mail ile göndermelerini rica ediyoruz.

İstanbul içi olması tercih sebebidir fakat zorunlu değildir.

Teşekkürler

E-posta: chechen04@hotmail.com

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

sedat_gul

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sedatgul.com
Merhaba ben " Sedat Gül" freelance grafik tasarımcıyım,
ciddi,tecrübeli ve profesyonel tasarımcı ile çalışmak isterseniz.
hafta içi : 09:00 - 18:00 saatlerinde bana ulaşabilirsiniz.

pain_decide

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iyide örnek alıntı sözleri sizin çalmayacağınızı nerden bilicez?

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
maillere cevap verseniz güzel olacak

Sedat bey gerçekten kusura bakmayın. Ancak bu ilanı sadece bu forum da değil bir kaç farklı yerde açtık. En son elimize ulaşan başvuru sayısı 700 küsüratlıydı. Tahmin edebileceğiniz gibi 700 küsüratlı maillere cevap yazma şansımız hiç yok.

Ayrıca proje şuan o kadar yavaşladı ki. Ekip arkadaşlarımızdan birini bir motorsiklet kazasında kaybettik. Haliyle çalışmalar yavaşladığından geri dönüşlerimiz de epey aksadı.

Aksaklık için özür diliyorum.

Saygılar

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Proje ile ilgili işe alım süreci sona ermiştir. İlgilenen herkese teşekkür ediyorum. Konu kitlenebilir.

Teşekkürler