Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

son

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
kalın bakışları vardır hayatın, asla ince olmadılar ki! derin gülüşleri vardır, sağlam papuçları, üzerine bastığını ezebilmek için...

bir dönülmez yolculuktu doğuşum, ölümüme dek belirli acılar konuldu önüme hayır diyemediğim, reddetme şansı bırakılmayan... tatlılar vardı eşantiyon olarak, sırf hayır diyebilmenin küçücük mutluluğu için elimin tersiyle itebildiğim...

yaşamım bir kale duvarı gibi olamadı asla, aşılması zor, yıkılması imkansız... bir kibrit çöpü gibiydi zavallı, yanası muhtemel, kırılması an meselesi, kolay, basit, acılı...

ölümüm de basit olmadı aslında, en azından benim için basit değildi... o kadar çok şey kaldı ki geride, yapılması, duyulması, sevilmesi, hissedilmesi gereken, o kadar çok şey ki gerektiğinde göz yaşı, gerektiğinde tebessüm getiren...

şimdi size uzaktan bakıyorum acılarım, hayır diyebilme salaklığını gösterdiğim tatlılarım... aslında sizi bile özledim bu hiçlikler arasında...

bu benim size son itirafımdır, son sözlerimdir hayata...

fehimuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cezmi ersöz'ün sevmem , ama senin bu yazdılarını beğendim.
bilmiyorum herkese olur mu ama ben bazen içimden bu tarz şeyler söylerim kendi kendime , kendimle konuşur gibi ama elime kalemi alsam hiç o kadar afili çıkmaz cümleler , uçar gider. seni bu yazdığın da tıpkı o içimden geçenler gibi olmuş...
yüreğine sağlık...

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
cezmi ersöz'ün sevmem , ama senin bu yazdılarını beğendim.
bilmiyorum herkese olur mu ama ben bazen içimden bu tarz şeyler söylerim kendi kendime , kendimle konuşur gibi ama elime kalemi alsam hiç o kadar afili çıkmaz cümleler , uçar gider. seni bu yazdığın da tıpkı o içimden geçenler gibi olmuş...
yüreğine sağlık...

çok teşekkür ederim fehimuk, birşeylere ışık tutabilmişsem ne güzel, ne kadar iyi birşeyler ne kadar kötü tartışılır belki ama :)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
benim güzel arkadaşım ve onun güzel yüreği... ne denirki...ama ne konuşmuştuk...karamsar mı gördüm seni yoksa...kalbimi acıttı biraz...

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
benim güzel arkadaşım ve onun güzel yüreği... ne denirki...ama ne konuşmuştuk...karamsar mı gördüm seni yoksa...kalbimi acıttı biraz...

yok yahu o kadar karamsar değilim aslen, dediğim gibi taa derinlerdeki şeyler onlar, kimi eşelesen eminim belli başlı isyanları vardır içlerinde, işte bazen gün yüzüne çıkıyor :) ayrıca o sizin güzelliğiniz arkadaşım :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
teşekkür ederim ;) Cezmi Ersöz mü? aldım gazı :rofl:

cezmi ersöz derken... ben onun tek bir yazısını dahi sonuna kadar okuyabilmiş değilim... uff derken cidden sıkıntılıydım... :D ben onun yazılarını sonuna kadar okuyanın sonunu iyi görmüyorum. cidden neden yazdın böyle sıkıntılı şeyleri... yazma bir daha... ellerine sağlık. :D