Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

STAJ GÖRMÜŞ GRAFİKER ---- İSTANBUL - İstanbul

Panoramik

🌱Yeni Üye🌱
STAJ GÖRMÜŞ GRAFİKER ---- İSTANBUL

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Indesign (iyi)
Adobe Photoshop (orta)
Adobe Illustrator (çok az)

İş deneyimi ve içeriği: 1 Yıl Grafiker Olarak Staj Yaptım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Örnek Çalışmalarımı İletişime Geçtiğinizde Gönderebilirim

İşle ilgili açıklama: Dediğim gibi yaklaşık 1 yıl süre ile grafiker olmak için staj gördüm. Bu süreç içerisinde ekip arkadaşlarım kadar grafikerlik yapmayı öğrendim. Halen mevcut iş yerinde çalışmaktayım. Maaş konusunda anlaşamadığımızdan dolayı çıkmayı düşünüyorum. İstanbul Avrupa yakasından rahat ve özgür çalışabileceğim bir iş sahibi varsa iletişime geçmesini rica ediyorum. Deneyim olarak genelde gazete yapıyorum. Hiç denemedim ama dergi, broşür ve kartvizit tasarımları da yapabilirim. Freelancer olarak da çalışabilirim.

İlgilenenler mail atabilirler.

E-posta: kritikhata@gmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

OZLEM KATIRCI

🏅Acemi Tasarımcı🏅
CEKA PLASTIK AMBALAJ VE MATBAA OLARAK YENI BINAMIZDAKI Şirketimize: ANADOLU YAKASINDA TUZLA ve CİVARINDA OTURAN veya ulaşım sorunu olmayacak (RESIMLI CV ve yaptığı iş örnekleri ile REFERANSLI)GRAFIK TASARIMCILAR ALINACAKTIR

-Grafik programlarında usta ve görsel sanatını el çabukluğu becerisi ile kısa zamanda ortaya koyabilen (KENDİNİ YETİŞTİRİP MESLEĞİYLE BÜTÜNLEŞTİREBİLMİŞ)

-Sektörel Yayıncılıkta - Sureli yayıncılıkta, dergide kaytologda uzman,

COREL - PHOTOSHOP - INDESIGN dahil tüm görsel program bilgilerine

(Grafik-Adobe programları gibi Freehand, gibi Grafik Prog. vs.) tam hakim eli çabuk
-Görsel düşünce ve hayal gücünü tasarıma aktarabilen yapıcı fikirler üretebilen
-Projeyi tamamıyla ele alıp tek basına sonuçlandırabilen

Görev tanımı:
* SEKTOREL DERGIMIZI yayına hazırlayabilecek

* YEREL gazetemizi baskı aşamasına kadar tasarlayabilecek

* Her türlü matbuu evraktan (fatura irsaliye) bir firmanın profesyonel tanıtım katoloğuna kadar işini başarıyla sürdürebilecek
* Tam ajans işlerinin tümüne hakim deneyimli
* Kartvizit gibi basit işlemlerden, kurumsal kimlik çalışmalarına, katalog çalışmalarından, logo,banner,cd kapak, dijital baskı, vs konularında uzman
* İnsan ilişkileri iyi, Kendini yönetebilecek, sabırlı, stres ortamını yönetebilecek BASVURULARINIZI ozlemtahtaci@hotmail.com 0532 718 27 95 nolu telefondan
yapıp adres bılgılerımızle bırlıkte yuzyuze yapabılırız

Son düzenleme:

restoran2011

🌱Yeni Üye🌱
merhaba önce part time olarak çalışacak bir arkadaşa ihtiyacımız var lütfen iletişim bilgilerinizi acil olarak nur@citirusta.com adresine yönlendiriniz.
Teşekkürler