Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

staj yapabilecegim ve kendimi gelistirebilecegim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selcuk bilek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba Mikrosis eğitim merkezinde grafik tasarım eğitimi almaktayim, egitim haftanin 4 gunu ( p.tesi, sali, carsamba ve persembe ) saat 10:15 - 14:00 arasi olacagindan. hafta ici 14:00 ten sonra istenilen saate kadar, cuma, c.tesi ve pazarlarida full time olarak grafik tasarım üzerinde kendimi geliştirebilecegim, staj gorebilecegim bir is aramaktayim. istanbul taksim' de ikamet etmekteyim.

kullandigim programlar :

adobe photoshop : iyi seviyede.

not : illustrator, indesıgn, macromedia freehand, corel draw x3, quarkexpress adli programlarin egitimlerini 13 araliktan itibaren almaya baslayacagim.

e-mail ; selnep_@hotmail.com

tel : 0212 245 00 97

cep :0539 653 38 71

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

teksabilgisayar

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

Yerimiz Kadıköyde. e- ticaret sitemizin ilanlarını hazırlamak için photoshop bilen elemana ihtiyacımız var.İlgilenirseniz 0216-700-20-44 yada 05337222992 den Tuba hanımla görüşebilirsiniz

sema1981

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
selam selçuk konuyla alakalı değil ama bende aynı kursa gidiyorum sen memnun kaldınmı eğitimden:)))

selcuk bilek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla ben besiktasta aldim egitimimi gayet memnun kaldim hocamiz gayet basariliydi bu hususta.

selcuk bilek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba grafik tasarım üzerinde kendimi geliştirebilecegim, staj gorebilecegim bir is aramaktayim. istanbul taksim' de ikamet etmekteyim.

kullandigim programlar :

adobe photoshop : ileri seviyede.

illustrator, indesıgn, macromedia freehand, corel draw x3, baslangic seviyesinde.

e-mail ; selnep_@hotmail.com

tel : 0212 245 00 97

cep :0539 653 38 71

selcuk bilek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kimileri bilgi nehrinden kana kana içer, kimileri de yalnızca ağzının içini çalkalar.
Woddy Allen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...