Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

stajer grafiker olarak iş arıyorum..ist/avrupa

castaway_17

🌱Yeni Üye🌱
yenibosna büyükçekmece arası tek vesai ulasabılecegım kendimi geliştirmek amaçlı takım calısmasına önem veren ve bana profesyonelliği kazandıracak bir iş yeri arıyorum.photoshop8cs4 freeHand corelDRW quarkexpres programlarını iyi derecede kullanıyorum.
ONUR AKKAYA
adakent/BEYLİKDÜZÜ/İST
0544 338 96 68

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

alkalemyazeline

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İstanbul Avrupa Yakası, Mahmutbey / İSTOÇ'da bulunan firmamıza yetiştirilmek ücret talep etmeyecek, eti senin kemiği benim düzeninde eğitimini alacak, bu mesleğe aşık, ama gerçekten Yalnızca AŞK için çalışabilecek arkadaş aramaktayım.

Ne Öğreneceksiniz?

Şirketimiz reklam ajansı veya Matbaa değildir, kendi bünyemizde bulunan reklam departmanı için stajyer adayı olan arkadaşımın öğrenecekleri şunlardan ibaretdir.

Meslekte 10. yılım itibari ile bildiğim gördüğüm öğrendiğim ve uyguladığım ne varsa, tüm bunlardan istifade edebilecektir, Stüdyomuzda ürün fotoğraf çekimi üzerine eğitim alacaktır, Ofset, serigrafi.dışmekan,ambalaj, baskılı ve baskısız reklam unsurları, Grafiker olmaktan ziyade reklam adına da bilinçlenecek, operatör ile tasarımcı arasındaki farkı, farkında lığıyla yakalayabilecek. Kısacası özel sektörde yoğun faal olan bir şirketin tüm işleri ile meşgul olacak ve bilinç kazanacaktır grafik@timon.com.tr mail adresime iletişim bilgilerinizi ve kendinizi kısaca anlatan bir CV göndermenizi rica ederim...

Teşekkürler.

salaha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cv nizi oncucopycenter@yahoo.com 'a gönderbilirmisiniz. yada yüz yüze görüşmek ideal olan
0 212 596 72 42 - 0532 712 09 39 ismail
yerim esenyurt -istanbul da