Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Stajer olarak İstanbul/Ümraniye - İstanbul

delux_74

🌱Yeni Üye🌱
Stajer olarak İstanbul/Ümraniye

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: lise mezun

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Beni daha ileri bir seviyeye taşıyacak, gelişimime yardımcı olacak iş veren arıyorum. (Yetiştirilmek üzere.)

Biraz php bilgim var. Dreamweaver, freworks, photoshop, flash kullanmasını biliyorum. (Flash da basit animeler. Gelişime açık)

Verdiğim örnekte tasarım ve php ile ilgili kısımlar full bana aittir. Bir tasarımı full div ve tablo olarak html dökümünü yapabiliyorum. Kullandığım program dreamweaver. CSS kullanımını bunun aracılığıyla yapıyorum. Web site kod dökümünü yapmakta elim pratik sayılır.
Bunlar yapabildiklerim...

Tasarım konusunda baya uğraşmışlığım var ama grafiker olacak kadar gelişmişliğim yok. Yetiştirilmek istediğim alan Web tabanlı programlama dilleri ASP.NET & PHP ve masaüstü programlama dilleri C, C++, C#, Java gibi.. Yetiştirilmek üzere işe başladığım taktirde kendimde ilerlemek için büyük çaba sarf edeceğim. Çok geçmeden işi öğrenebileceğimi düşünüyorum. Web tasarım işini programlamadan sonraya bırakıyorum.

Eğer yetiştirilmek üzere programlama veya tasarım işi yapacak stajer eleman arayan varsa ben buradayım..

aradığım yerler: İstanbul/Ümraniye ve yakınları

E-posta: yasirkuscu@hotmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

teksabilgisayar

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

Yerimiz Kadıköyde. e- ticaret sitemizin ilanlarını hazırlamak için photoshop bilen elemana ihtiyacımız var.İlgilenirseniz 0216 700 20 44 yada 0533 722 29 92 den Tuba hanımla görüşebilirsiniz

delux_74

🌱Yeni Üye🌱
Yetiştirilmek ve geliştirmek üzere web tasarım işi arıyorum - İstanbul

Yetiştirilmek ve geliştirmek üzere web tasarım işi arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: php => orta seviye
dreamweaver => iyi seviye
freworks => iyi seviye
photoshop => orta seviye
flash => basit efekler kuracak kadar.

Tablo veya Div tagları kullanarak bir tasarımı full w3c ye uygun çıkartabilirim.

İş deneyimi ve içeriği: Daha önceden web tasarımı yaptım, konu hakkında tecrübelerim var. Sadece bazen basit takıldığım noktalar oluyor, onada siz yardımcı olursanız (burada yetiştirilme ve geliştirmeden kasteddiğim bu bilmediğim alanlar.) bir web tasarımı yapmada hiç sıkıntı çekmem. Hatta yardımınızla cms sistelere dahi entegresini çabuk kapabilirim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Gelişime açık ve açıklarımı rahat kapatabilecek kapasitedeyim.

Tasarım ve kodlamaya ilgiliyim ve başarıyla yürütebileceğime inandığım tek iş bu...

Web tasarım konusunda ne kadar kendimce elde ettiğim deneyimlerim olsada işi yetiştirilmek üzere eleman statüsünde arıyorum.

Yetiştirilmek üzere veya stajer arayanlarla görüşelim

E-posta: yasirkuscu@hotmail.com