Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Stajyer Bayan Grafiker Arıyoruz / Bakırköy - İstanbul

HaticeBayraktar

🌱Yeni Üye🌱
Stajyer Bayan Grafiker Arıyoruz / Bakırköy

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Bakırköy de bulunan ofisimizde çalışıcak bayan grafiker aranıyor.

İlgilenenlerin, Cvlerini aşağıdaki e-posta adresine göndermesi rica olunur.

E-posta: haticee.bayraktarr@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Huzyfe

🌱Yeni Üye🌱
Stajer.

İyi günler benim 3 tane arkadaşım var kız. Meslek lisesi son sınıf öğrencileri. Staj yeri arıyorlar kendilerine 3 kişi stajer olarak alabilirmisiniz. Grafiker olarak. Acil cevabınızı bekliyorum mümkünse.

Orhan Burcu

🌱Yeni Üye🌱
garafik tasarım ve fotoğrafçılık bölümünde 11. sınıfta okuyorum.Photoshop ve illustratör biliyorum.bağcılarda oturuyorum.ilanınız hala geçerliyse sizin stajeriniz olabilirim :D :D

mrvdg

🌱Yeni Üye🌱
Cv gönderdim fakat cevap alamadım ilanınız hala geçerli mi ?

GrafikBetul

🌱Yeni Üye🌱
Hikmet Nazif Kurşunoğlu Lisesi Grafik Tasarım Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Pohotoshop ve İllüstratör orta derece kullanabiliyorum. Ve indesing ve corel x5 üzerinde eğitimim devam etmektedir. Okulumuzun zorunlu stajından dolayı sizinle çalışmak isterim. İlginize teşekkür ederim.

akkanatlar

🌱Yeni Üye🌱
bilge adam bakırköy grafik kursu öğrencisiyim ilanınız üzere sizin yanınızda staj yapmak istiyorum saygılar
TÜRKAN SAYIN