Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Stajyer/yetiştirilmek üzere grafiker - İzmir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Firma ismi: Doğamedya / Avtutkusu ve Balık Dergileri

Çalışma şartları: Stajyer / yardımcı / yetiştirilmek üzere

Özellikleri: Video, web, baskı/tasarım alanlardan en az birine meraklı, heyecanlı, kendine güvenen, gözlem yapmayı bilen, tasarıma ilgisi olan az da olsa yazılım/baskı bilgisi olan yani "0" olmayan genç bir arkadaş aranıyor.
Kendisine iş öğretebilceğimiz, binlerce liralık uyduruk grafik kurslarından alamayacağı bilgiyi kendisine vereceğimiz. Ama kendisinden de çok şey bekleyebileceğimiz bu işlere meraklı bir stajyer yada yardımcı grafiker arıyoruz.

İşin mahiyeti: Yardımcı mahiyetinde genel arşivleme, dekupe yapacak. Dosyaları hazırlayacak ve kendine verdiğimiz küçük işleri yapabilecek. Arada ofis işleri de yapabilecek bir arkadaş.

İletişim bilgileriniz:avtutkusu@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

pembekuvarsss

🌱Yeni Üye🌱
ilanınız ile ilgileniyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ayrıntılı maillerinizi gönderirseniz size geri döneriz.

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
İllustrasyon-çizim yapabilen GSF'li / Mezun - İzmir

İllustrasyon-çizim yapabilen GSF'li/Mezun

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Mayıs ortası gibi açacağım tasarım ofisinde yetiştirilmek üzere bir tasarımcı alacağım. GSF'li olması çok önemli. Freelance işin tanımı icabı mümkün değil.

Program bilmesi hiç önemli değildir. Fakat tasarım özellikle çizim üzerine gösterebilceği iyi örnekler olması şarttır.

İş yeri İzmirdedir. Buca/şirinyere ulaşım sorunu olmayacak arkadaşlar arasın lütfen.

Ben bizzat kendim illustrator, Photoshop, PDF yönetimi ve indesign öğretip masaüstü yayıncılığın gereklerini yerine getirecek bir eğitim vereceğim.

Temelde yapacağı iş çizim, programları öğrenince de çizim-grafik ve mizanpaj olacak.

Yol+yemek şeklinde düşünüyorum. Çalıştığım kişi işi öğrendikten sonra maaşlı olarak çalışacak.

E-posta: dreamstationtr@gmail.com

Telefon: 0532 557 84 90

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
İyi referans ve çizimler gösterenlerde başvurabilir. GSFli öğrenci olmak tercih sebebi yalnızca. Yetenekli herkese kapım açık.

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
beklenen kişiler bulundu sağolun arkadaşlar.

ncyzc

🌱Yeni Üye🌱
Bende sizin verdiğiniz ilanı görünce bi an heycanlandım. Taki tarih gözüme çarpana kadar.
Madem yazdım bi kaç bilgi istemeliyim sizden 4 seneye yakındır Adobe Photoshop'la uğraşıyorum geçen sene ise kendimi Aİ'ye verdim. Çok zaman almadı çözmem ama daha fazla bilgiye ihtiyacım var buna eminim. O yüzden böyle bi şekilde iş aramaya başladım hem okul hemde okulda alamayacağım bilgileri almak için staj tarzında çalışacağım biyer. Bende izmirde oturuyorum 3 sene içinde bi stajer bulmuşsunuzdur emin. Ama bulmadıysanız bi ihtimal cevabınızı bekliyo olucam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...