Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sticker Baskı

mimario

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar. Yeni üye oldum foruma.

Photoshop'tan tasarladığım resimleri bilgisayara, masaya, arabaya vs. yapıştırmak için sticker yaptırmak istiyorum. Bunun için nereler bana yardımcı olur? Bir baskı merkezine gidip test için baskı aldım fakat photoshop yardımıyla hazırladığım için baskıda kalite çok düştü. Ayrıca bazı resimleri png formatında ayarlayıp şeffaf yapıştırma kağıdına(ismini tam bilmiyorum) bastırdım. Onda da zemin beyaz değilse hiç belli olmuyor nerdeyse. Baskıda oyun karakterleri fotoğraflarından faydalandığım için vektörel edinme imkanım yok. Hangi malzemeye nasıl baskı almam konusunda yardımcı olabilecek var mı acaba? Bilgi veren herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

Not: Fotoğrafları internetten 1920x1080 piksel boyutunda alıp üzerlerinde düzenleme yapıyorum. Görselleri 300 dpi olarak çalışıyorum. 3cm x 10 cm boyutundaki küçücük stickerda bile bazı pikseller belli oluyor. Gittiğim reklamcıda 72 dpi resimle çok büyük baskı alıyorlardı ama bu kadar sorunlu görünmüyordu. Yanlışı nerde yapıyorum acaba? Ayrıca baskıyı neye nasıl yaptıracağım konusunda da aydınlatabilirseniz sevinirim.