Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

süblime baskı için pantone renkler

krem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar logoları süblüme boya ile süblüme kağınından çıktı aliyorum ve flokun üstüne transfer ettikten sonra kumaşa basiyorum. Ancak Coreldeki reklerlke çıktı aldığım zaman iyi bir netice elde edemiyorum. Corelde pantone renklerine girerek deneme yanılma sistemi ile istediğim renleri ayarliyorum bu da çok zaman aliyor. Acaba süblime boya için cmyk pantone renk kodlarını gösteren katalok var mı? Varsa yardım ederseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

Son düzenleme:

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu konudaki tüm teknik detayları bizi ekleyerek edinebilirsiniz...transferbaski@hotmail.com

arpmemo

🌱Yeni Üye🌱
Sublimation baskı

Arkadaşlar; çalışmakta olduğum kamu kuruluşunda sublimation baskı yöntemiyle metal plakalar üzerine baskı yapmak istiyoruz.
Ankara'da sublimation baskı konusunda kurs veren varmı? Bu baskı yöntemi için gerekli olan malzeme ve sistemler Ankara'da nereden alınabilir.?Ayrıca süblimation baskı yapmayı öğrenebilirmiyiz.
Yukarıda belirtdiğim konularda yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise mail atarlarsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler..

kerrigan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
krem bildiğim kadarıyla isteğinin çözümü kullandığın boya markasına ve yazıcıya göre değişiyor. Boyayı aldığın yerden sana gerekli bilgileri vereceklerdir.

arpmemo büyük ihtimalle malzemeleri aldığın yer yardımcı olacaktır.

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
SUBLİMASYON BASKI KONUSUNDA GEREKLİ TÜM BİLGİLERİ SİZİNLE PAYLAŞABİLİRİM...ÖZELDEN MSN ADRESİNİZİ İLETİRSENİZ SEVİNİRİM.

İYİ ÇALIŞMALAR
transferbaskı