Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sürekli çalışılacak ağırlıklı dergi baskı işleri için fiyat teklifi - Türkiye Geneli

CMYK2011

🌱Yeni Üye🌱
Sürekli çalışılacak ağırlıklı dergi baskı işleri için fiyat teklifi

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet: Ebat : 24 x 32

İçkapak : 170 GR

Kapak: 350 gr

Sayfa sayısı : 80+4

kapakda parlak selefon ve yazıda8x3 gofle

ip dikiş

adet :5000 adet

-------------------------------------------------

Ebat : 24 x 32

İçkapak : 135 gr

amerikan cilt

adet: 5000 adet

--------------------------------------------

Ebat :A4

İçkapak : 170 gr

adet:5000 adet

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 1 hafta

İşle ilgili açıklama: Ajans olarak ağırlıklı dergi işi yapmaktayız.. fiyat ve kalite bakımından uygun sürekli çalışabileceğimiz matbaa arıyoruz. Bunu göz önüne alarak size vereceğim iş için bir fiyat teklifi verirseniz sevinirim. Herkese kolay gelsin..

E-posta: gurcan52@mynet.com

Telefon: 0505 480 11 50

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
gerçek ismi Süleyman Karakaraya olan şahıs dolandırıcıdır..... sakın iş vermeyin izmirde ikamet ediyor kendisi... dikkat edin arkadas...

gurcan52

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaş ne kadar boş konuşuyorsun yaa Süleyman Karakaraya kimdir? yada benle ne alakası var??? lütfen acil açıklarmısın orda telefonumda var.. böyle bi çamuru tanımadığın birine nasl atarsın ya? Yukarda ki ilanı diğer firma üyeliğimle ben açtım... açıklama bekliyorm acil senden.. nasl bi saçmalık bu??

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaş ne kadar boş konuşuyorsun yaa Süleyman Karakaraya kimdir? yada benle ne alakası var??? lütfen acil açıklarmısın orda telefonumda var.. böyle bi çamuru tanımadığın birine nasl atarsın ya? Yukarda ki ilanı diğer firma üyeliğimle ben açtım... açıklama bekliyorm acil senden.. nasl bi saçmalık bu??

süleyman karakarayanın normalde seninle veya işinle bir alakası yok... seninle alakası şöyle olur.. arar seni işini çok uygun fiyata yapacağının garantisini verir... bazı önemli matbaaları sana söyler seni kandırır paranı alır ve ortadan kaybolur... sonra param gitti diye yanarsın.... ben o yazıyı sana yazmıştım... seni ararsa böyle biri sakın iş verme o dolandırıcıdır demek istemiştim.... sen yanlış anladın... yazımın sonunda ARKADAŞ diye bir ifade kullandım bu da sizin için... ama siz bilirsiniz yine de.... :rofl:

gurcan52

🌱Yeni Üye🌱
anladımda sen öyle bi yazmışsın ki sanki o şahısla benim bir bağlantım var gibi olmuş cümlen... neyse olan oldu yapacak bi şey yok..

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
anladımda sen öyle bi yazmışsın ki sanki o şahısla benim bir bağlantım var gibi olmuş cümlen... neyse olan oldu yapacak bi şey yok..

hemşehrimsin bende giresunluyum trabzonda yaşıyorum........
yapacağımız bise olursa haber et... :))