Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sürekli Çalışılacak Uzman Grafiker - İstanbul

Vindobona

🌱Yeni Üye🌱
Sürekli Çalışılacak Uzman Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Profesyonel

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

Şirketimiz için,
Landing Page, Slider, adwords banner, sosyal medya görselleri ve reklam görselleri, farklı mecradaki reklamlarımız için görseller, kısaca tüm grafik tasarım işlerimizi yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 aydır birçok kendine grafiker diyenlerle çalıştık, ya çoluk çoluk, amatör ya da sahte referanslılara denk geldik.
tasarıma eklenecek yazıyı bile okumadan yanlış-eksik ekleyen,
çok kötü yazı karakteri kullanan
gerçekten amatör görsel kullananlar var.

biz, uzman, profesyonel arıyoruz. 10 liraya yaparımcıları değil.

sürekli iş çıkıyor, ciddi çalışacak, revize kabul edecek kişi arıyoruz. ciddi bir firma olduğumuzdan çizgi film gibi grafik istemiyoruz.

ilgilenenler mail ya da telefonla iletişime geçebilir.

son kez tekrarlıyorum,

Profesyonel, işi ciddiye alan, zamanında teslim edecek, revize kabul edecek, creative kısmı da olan arkadaş arıyoruz.

Teşekkürler

E-posta: meksafx.com@gmail.com

Telefon: 0553 496 15 44

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

firataydin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar size birkaç görsel örneği mail attım.

Vindobona

🌱Yeni Üye🌱
tüm mail gönderenlere yarın yanıt verilecek. teşekkürler

Vindobona

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar daha fazla başvuruya gerek yok, ilginize teşekkür ederiz.

Vindobona

🌱Yeni Üye🌱
moderatör rica etsem ilanı silebilir misiniz? çalışma arkadaşını bulduk ama hala mail atan arayan oluyor, bu nedenle silinmesini rica ediyorum. teşekkürler,

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
moderatör rica etsem ilanı silebilir misiniz? çalışma arkadaşını bulduk ama hala mail atan arayan oluyor, bu nedenle silinmesini rica ediyorum. teşekkürler,

bu ilanının sahibini gerçekten tebrik ederim, bunca yıldır bu forum sitesine üyeyim ilk kez ilan sahibini tebrik ediyorum bunu görmek te varmış :) ne istediğni ne aradığını bilen bu tür ilan sahiplerinin sayısının artması dileğiyle

Vindobona

🌱Yeni Üye🌱
neden silinmiyor? bakın her gün arayan ya da mail atan oluyor, insanların zamanına yazık değil mi? ya da ben mi göremiyorum silme butonun falan... rica ederim ilanı kaldırın. teşekkürler.