Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Takoz Takvimin Takoz Kısmı

turkizmir

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar her sene 3000 tane takoz takvim yaptırıyoruz. Ancak artık o takoz kısmını kendi isteğimize göre hazırlamak istiyoruz. Yani o sayfalarda ki yazıları kendi isteğimize göre hazirlamak istiyoruz.

Bunu nasil yapabiliriz ? Bunun icin programlar mi var ? Bu konuda bilgisi olanlar cevap yazarsa sevinirim.

Benzer konular

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu tür bir çalışma yapmak için "Bunun icin programlar mi var ?" diye soruyorsanız eğer, bu işle siz hiç uğraşmayın. Matbaacınıza söyleyin nasıl birşey yazmak istediğinizi o yapsın.

turkizmir

🌱Yeni Üye🌱
Ben anlatmak istediğimi tam anlatamadım sanırım.

365 sayfanın da tasarımı özel olsun istiyoruz. Yani her sayfada yer alan günün tarihi, özlü sözler vb. ve arka taraf yazıları bizim istediğimiz gibi olsun istiyoruz. Dolayısıyla baskıyı yapacak arkadaşa yazılı bir şey vermezsek, o arkadaş bizim istediğimiz gibi yapamaz.

Benim öğrenmek istediğim şey de o. Corel Draw ya da photoshop ile bir tasarım yapıp, gün sayısı kadar kopya yapıp yazı içeriklerini değistirmem mi gerekiyor? Yoksa word dosyası yapmam yeterli mi ? Ya da daha basit bir yolu var mı?

grafikon

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarımı özel olmasını istiyorsanız her sayfaya farklı tasarım yapacaksınız buda 365 farklı tasarım demek, Hangi program olursa olsun 365 tane tasarım yapman gerekecek. Tasarım aynı olsun yazılar farklı olsun diyorsanız Indesign da master page oluşturup sadece yazıları değiştirin. Kolay Gelsin

chessman007

🌱Yeni Üye🌱
Siz ne yapmak istiyorsunuz? biz tam bu dediğiniz işi yapıyoruz. yardımcı olmak isterim

chessman007

🌱Yeni Üye🌱
İstediğiniz yazıları istediğiniz şekilde yerleştirerek istediğiniz tasarımda takvimi hazırlayabilirim.