Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tam Kurumsal Kimlik Çalışmam misaş A.Ş.

bymuammer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikkent.net
kapakms5.jpg

48327361bv5.jpg

31994216wk3.jpg

15987259as7.jpg

63631695em2.jpg

15854891dn1.jpg

30195519ky8.jpg

12714813cc3.jpg

89674415va3.jpg

44649409fy6.jpg

10xm5.jpg

11yg7.jpg

12kg5.jpg

13gz4.jpg

14zw3.jpg

Umarım Beğenirsiniz...

Son düzenleme:

bird35

🌱Yeni Üye🌱
valla ne diyim bence çok başarılı emeğine sağlık

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
tebrik et, takdir et,
olmadı taklit et.:D:D:D
tam profesyonel bir iş ...

ozzlem

🌱Yeni Üye🌱
harika görünüyorlar tebrik ederim....

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
bunlar sizden talep edilenler mi yoksa sizin firmaya çalışmalarınız mı bilmiyorum ama sizin çalışmalarınız ise eksikleri var klasör sırtlığı, cd sticker, cd kabı, not defteri, promosyon kalemleri, küp blok, takvim, antetli, kartvizit gibi tasarım çalışmalarınıda aynı sunuma eklerseniz 10 üzerinden 10 numara bi çalışma olur ;) yine de tebrik ederim sıkı çalışma olmuş

federal046

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bunlar sizden talep edilenler mi yoksa sizin firmaya çalışmalarınız mı bilmiyorum ama sizin çalışmalarınız ise eksikleri var klasör sırtlığı, cd sticker, cd kabı, not defteri, promosyon kalemleri, küp blok, takvim, antetli, kartvizit gibi tasarım çalışmalarınıda aynı sunuma eklerseniz 10 üzerinden 10 numara bi çalışma olur ;) yine de tebrik ederim sıkı çalışma olmuş

Yorum yapıyoruz, ama yapılanlar hakkında dimi, bence 10 numara bir çalışma arkadaşımı teşekkür ediyorum, böyle bir çalışmayı bizlerle paylaştığı için.

emeğe saygı, kolay gele

bymuammer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikkent.net
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Bunlar benim sunduklarım. Toplam 30 sayfa çalışmanın hepsini bir kerede atamadığım için diğer yarısı da aynı isimde farklı konu olarak açtım. Tekrar çok teşekkürler...

Çalışmanın hepsini birden atamadığım için devamını "Tam Kurumsal Kİmlİk ÇaliŞmam Devamı(mİsaŞ A.Ş.)" adında attım. Bilgilerinize...

grafik_19

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tek kelime ile süper eline sağlık

serhatkaya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok başarılı çalışmalar olmuş gerçekten. ellerinize sağlık. katalog cd,takvim, küp blok ...vs çalışmalarınızın olup olmaması önemli değil eminimki onlardada aynı çizgiyi yakalarsınız. tekrar tekrar ellerinize sağlık.başarılar

bymuammer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikkent.net
çok başarılı çalışmalar olmuş gerçekten. ellerinize sağlık. katalog cd,takvim, küp blok ...vs çalışmalarınızın olup olmaması önemli değil eminimki onlardada aynı çizgiyi yakalarsınız. tekrar tekrar ellerinize sağlık.başarılar

Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.

swanp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tam Gakkoş İşi olmuş :)
TEbrikler değerli çalışmaların için
eline sağlık

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışmalara dicek yokta bence kurumsaldaki faturayı böyle rahat yayımlama. taklit edilip sonrası sorun olabilir. bilmiyorum belkide ben çok ince ayrıntı düşündüm ya da abarttım. ama yinede maliye amblemli işlerin firmayla senin aranda kalsın derim. iyi çalışmalar.

bymuammer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikkent.net
çalışmalara dicek yokta bence kurumsaldaki faturayı böyle rahat yayımlama. taklit edilip sonrası sorun olabilir. bilmiyorum belkide ben çok ince ayrıntı düşündüm ya da abarttım. ama yinede maliye amblemli işlerin firmayla senin aranda kalsın derim. iyi çalışmalar.

yorumuz için çok teşekkür ederim. Aslında doğru söylüyonsunuz çıkartayım maliye amblemli işleri