Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tarayıcı mı tablet mi dersiniz ?

Kappadoks

🌱Yeni Üye🌱
öğrenciyim.kara kalem ve karikatür tarzı genellikle insan altyapılı resimler karalıyorum.şu an için photoshop bilmiyorum.ama öğrenecem yani.bu karalamaları dijital ortama aktarıp oynamalar için sizce tablet mi alayım yoksa tarayıcı üstünde mi çalışayım? bu işi hobi olarak yapsam da öğrenciyim yani 3 5 bişi fena olmazdı.yada ne bileyim makine müh de çok cazip gelmiyor 3. sınıfım.amacım çizimlerimi geliştirmek, dijital ortama aktarabilmek, renklendirmek felan.400 lira felan bütçem var.sizce ne yapayım.5 10 kara kalem çalışmamı taratarak internete aktarayım ilerleyen vakitlerde.tavsiyelerinize açıp anlayacağınız tecrübeli arkadaşlar :)

progenic

🌱Yeni Üye🌱
Vallahi bende tarayıcıda var tablette var :)

Kappadoks

🌱Yeni Üye🌱
hangisiyle çalışıyorsun yada profesyonel hangisiyle çalışıyor.yada hangisiyle çalışmak rahat ?

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
tarayıcıyı sadece aktarım aracı olarak kullanırsın. tablet olmadan çizim yapamayacağına göre tablet şart gibi senin için. fareyle de çizim yapanlar var ama profesyonel ve ileriye dönük düşünüyorsan hiç düşünme tabii ki tablet. 400 tl.ye de wacom un bamboo serisinden bi tablet önerebilirim..

omerkorkmazer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tablet sana tecrube kazandırır tarayıcı eski yöntem!..

huss9

🌱Yeni Üye🌱
kesinlikle tablet al ilerisi için çok daha güncel ve hızlı yeni nesil all in one pclerin kendi üstünde de programları var onları da incele istersen kolay gelsin

Kappadoks

🌱Yeni Üye🌱
çalışmalarım bunlar arkadaşlar. bitmemiş çalışmam narutoyu da eklemiştim. one piece zoro yu o kadar güzel çizememişim.kız ile erkek yanyana duran çalışmamda kızı Travestye benzetmişim.anatomi bilgim çok fazla olmadığı için referans ile çalışıyorum büyük çoğunluk.ortalama çalışma süresi yarım saat bir saat arasında.grafik tablete geçeyim değilmi ??

jpeg003p1.jpg
jpeg002p2.jpg
jpeg002p1.jpg
jpeg001p6.jpg
jpeg001p5.jpg
jpeg001p4.jpg
jpeg001p3.jpg
jpeg001p2.jpg

jpeg001p1.jpg

xny

🏅Acemi Tasarımcı🏅
adamım hemen gidip yeni bir tablet alıyorsun