Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tasarım yardımı

blackkiss

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar!!! ben neslihan endüstri müh.ticari danışmanlık yapıyorum grafiker değilim.hobi olarak ipek üzerine ipek boyaları ile(sanatcısı ulkemızde bulunmayan unutulmus ama kıymetlı bır el sanatı) yaglıboya tarzı resımler; özel guttalama yöntemleri ile desenler çalışıyorum.desenleri 100cm-100 cm oranında büyütmeyi öğrenmek istiyorum.tabiki pc ve pc programları ile değil çünkü bunları bilmiyorum. en azından bir kaç ipucu veya yöntemle bana yardımcı olabilirmisiniz mümkünse tabikii:smile: teşekkur ederim

Benzer konular

ugurergun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
coreldraw programında çok rahat büyütürsünüz, herhangi bir siteden deneme sürümü indirin, kullanmayı ister araştırın, istersen,z burdaki forumlardan sorarak öğrenin, her 2 şekilde de çok kolayca dediğiniz işlemi yapabilirsiniz. isterseniz burdan birine rica edin size büyütüp MAİL yoluyla ulaştırır. umarım yardımı olmuştur. iyi çalışmalar

blackkiss

🌱Yeni Üye🌱
tesekkürler deneyeceğim ama pek umutlu değilim bakalım:smile:

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
desenleri çok kaliteli büyütmek istiyosan ya tekrar sıfırdan çizicen vektör programlarında yada fotoğrafını çekip üzerinden geçicen. Hangisi kolayına gelirse. Ama çizebilmek için kalem aracını baya öğrenmen lazımki tasarım programlarında öğrenmesi en uzun zaman alan araçlardan biridir(en azından benim için öyle oldu :) )

burak1386

🌱Yeni Üye🌱
CoreLden Üstüne Tanımam

ßy [Rea[L]Kinq]HacKeR.<3 %100 [Wep Tasarım & GrafikeR.]