Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tasarımcı Grafiker (creative design)

fxmns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Free lance iş arıyorum.

Adobe (illistratör(çok iyi), photoshop(çok iyi), flash(iyi), indesign(çok iyi), after effect(çok iyi), premier(çok iyi),Dremweaver (iyi) programlarına hakimim

AutoDesk (3Ds Max(çok iyi), Maya (iyi), AutoCAD (iyi) derece bilmekteyim.

ayrıca cool edit, quarkexpress, corel iyi derecede bilmekteyim
İşletim sistemlerinde ise MAC ve PC kullanmaktayım.

kendime ait quadcore işlemci, 1 gb 128 bit gforge HD ekran kartı, 1 Tb HDD, 4 Gb RAm, 19 inc Asus Monitör ve win7 (64bit) işletim sistemli mevcut olan makina var. İşer her zaman kaliteli çıkartırım.

Toplam 7 yıldır grafik tasarım, 3 yıldır ise motion animation üzerine çalışmaktayım.

Tv Reklamları, Animasyon, Flash web sayfası ve animasyon, dergi, katalog, kurumsal kimlik gibi işlerde deneyimliyim.

istenildiğinde portfolyo gönderebilirim.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

fxmns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
istemiş olduğunu refranslar mail olarak gönderilmişitir.

teklifim her zaman günceldir
iyi çalışmalar dilerim

mhnr

🌱Yeni Üye🌱
Yaptığım bir kısa filmde bazı after effects işleri var.İlgilenirseniz beni arıyabilir misiniz? Telefon numaram 0535 235 25 74