Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Template dosyası indirdim yazıyı değiştiremiyorum

insanlaralemi

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Ai Template indirdim ama o templatedeki yazıyı değiştiremiyom yardım edin lütfen yazıyı nasıl değiştircem

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

ODUgul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar Ai Template indirdim ama o templatedeki yazıyı değiştiremiyom yardım edin lütfen yazıyı nasıl değiştircem

Layerlarda çalışmışmıs ise layerlar kilitli olabilir. ve o layerda olduğuna emin ol.

Yada objecten unlock all yapmayı bir dene illustrator programında.

insanlaralemi

🌱Yeni Üye🌱
Kardeş olmuyor denedim Yazının kilidide açık olmuyo yazıyı istedimi yazamıyom ya

Arkadaşlar Benim Sorunum Şu İnternetten Çok Güzel bir template buldum indirdim Ai Açtım Ama onun yazısına istediğimi yazamıyorum değiştiremiyorum nedeni nedir acaba resimli anlatımı varsa link atarmısınız lütfen..

insanlaralemi

🌱Yeni Üye🌱
LÜTFEN DİKKAT!

Kopyala yapıştır yöntemiyle açmış olduğunuz tüm konu ve mesajlar daha önceki gibi birleştirilmiştir.
Forum kurallarını okumanızı tavsiye ediyorum.
Sonradan şaşırmak yok!

Arkadaşlar Benim Sorunum Şu İnternetten Çok Güzel bir template buldum indirdim Ai Açtım Ama onun yazısına istediğimi yazamıyorum değiştiremiyorum nedeni nedir acaba resimli anlatımı varsa link atarmısınız lütfen..

wolf89

🌱Yeni Üye🌱
İndirdiğiniz dosyadaki yazı muhtemelen convertlidir.

Yazına cevap yazdım,50 ayrı yerde başlık açmana gerek yok..

insanlaralemi

🌱Yeni Üye🌱
Konvert düzelmez artık. Fakat bu nasıl bir template? Neyin template?

Ekran görüntüsü veya indirdiğiniz dökümanı yüklermisiniz?

Hello Summer Ai Dosyası Tasarımda Yazan hello summer yazısına istediğimi yazmak istiyorum olmuyorr lütfen yardım et lütfen
q4901.png

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hello Summer Ai Dosyası Tasarımda Yazan hello summer yazısına istediğimi yazmak istiyorum olmuyorr lütfen yardım et lütfen
q4901.png

Summer yazısına istediğinizi yapamazsınız. Çünkü yazı konvertlenmiş. Fontları (yazı karakterleri) çalışma içinde konvertlediğiniz zaman çizim haline dönüşür ve bundan sonra sadece noktasal düzenlemeler yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken şey benzer yazı karakteri bulabilir istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

insanlaralemi

🌱Yeni Üye🌱
Summer yazısına istediğinizi yapamazsınız. Çünkü yazı konvertlenmiş. Fontları (yazı karakterleri) çalışma içinde konvertlediğiniz zaman çizim haline dönüşür ve bundan sonra sadece noktasal düzenlemeler yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken şey benzer yazı karakteri bulabilir istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Şimdi ne yapcam ai yeniyimde ben bunu düzenlemek için indirmiştim düzenlemek istiyorum yardım et ne olur

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Şimdi ne yapcam ai yeniyimde ben bunu düzenlemek için indirmiştim düzenlemek istiyorum yardım et ne olur

Söylediğim gibi benzer veya yine hafif el yazısı gibi bir yazı karakterini indirip (misal dafont sitesinden) bunu çalışmanızda kullanmaktan başka şu an için seçenek yok. Çok zor bir durum değil.

Kısa yolu T ile type tool seçerek istediğiniz yazıyı yazın. Bilgisayarınızda kayıtlı karakterler zaten program içindede çıkacaktır.