Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Texas

10ur__

🌱Yeni Üye🌱
cizim bana ait tasarimi arkasinda sehir olan graffiti tasarimlarina benzer biraz :) birazda photoshop .... acemi isi :)

Benzer konular Forum Tarih
E Cinema 4D 0 847
cloves Kantin 1 961

Benzer konular

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence gayet güzel bir iki hata dışında

10ur__

🌱Yeni Üye🌱
eyw hocam yorumun icin:) hatalarimi da gormek isterim aslinda :)

Ergin Koçkar

🌱Yeni Üye🌱
10ur :) kardeşim yaptığın gerçekten güzel bende bi istekte bulunmak istedim banada bi Ergin yazmanı isterim arkada yine bişiler filan olursa kısacası takıl kafana göre bende Ergin yazmanı istiyorum tabi yapabilirsen rica ediyorum ;) şimdiden teşekkürler ;)

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
eyw hocam yorumun icin:) hatalarimi da gormek isterim aslinda :)

birincisi texas yazısı ilk bakışta anlaşılmıyor baya bi zorlayınca anlaşılıyor bu en önemli hatan daha sonra sağ üst ve sol alt köşedeki vektörler ne orda sırıtmışlar bence.emeğine sağlık

diderot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne için denedin bunu bilmiyorum ama arka fon haricinde hoşuma giden bişiy göremedim ne yazıkki biraz renk olsa mıydı acaba? neyse bol grafikkli günler

10ur__

🌱Yeni Üye🌱
hepiniz yorumlarinz icin cok saolun :) her yorumunz benim icin arti bisey ....:) ergin kardesim senin icinde elimden geldigince bsyler cizmeye calsr yakin zamanda paylasirim :)

10ur__

🌱Yeni Üye🌱
diderot arkadasimin yorumu icinde bursasporu bilenler texasida bilir bi amac dogrultusunda cizmedim... arkadasim istedigi icin cizdim :) renkli olsayms ozellikle yesil beyaz gercekten daha ii olurmus :) yorumun icin ck saol