Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tiyatro oyun afisi on calisma...

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
sanat tiyatrosu afiş ön calisma
yorumlarınızı bekliyorum...

48x68xa6.jpg

Benzer konular

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Genel itibariyle beğendim...
Ancak:
Dünyayı sırtlayan amcada neden pixelleşmeler var? Bide yer yer var sanki bilinçli yapılmış?
Bi mantığı varda ben mi anlamadım?
İş işten geçmeden ibaresinin fontu değiştirilebilir, efeğede gerek yok diye düşünüyorum

Ellerinize sağlık...

Saygılar...

selin güzel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Afiş güzel ama fontlar zayıf kalmış. Daha vurgulu kullanırsanız daha güzel olur. Ellerinize sağlık

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
oyunu bilmiyorum
o yüzden afişte ki görsel nedir oyunla alakalımıdır anlamadım
bu gibi çalışmaları koyarken biraz açıklama yaparsanız iyi olur
arkadaşın dediği gibi o pixelleşmeler nedendir?
bir perde fonu üzerinde çerçeve içine alınmış, ilginç bir biçimde bozulmalar taşıyan bir görsel ve o sade görsel üzerinde uyuymsuz efektiyle bir yazıdan başka bişey göstermiyor afiş

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Öncelikle aklıma "sanat tiyatrosu" ismi takıldı.Mana olarak alakasız bir isim.
"Edebiyat şiiri" gibi bir ifade kullanılmaz ki.Birde amcanın Dünya'yı sırtlayış biçimi var.O da, vermek istediği mesaj bakımından olumlu ama teknik olarak elin durduğu yer yanlış.Tek el ile o şeilde bir duruş olamaz.
"Trabzon Sanat Tiyatrosu"nun fontunu değiştirebilirsiniz.
kolay gelsin.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle aklıma "sanat tiyatrosu" ismi takıldı.Mana olarak alakasız bir isim.
"Edebiyat şiiri" gibi bir ifade kullanılmaz ki.Birde amcanın Dünya'yı sırtlayış biçimi var.O da, vermek istediği mesaj bakımından olumlu ama teknik olarak elin durduğu yer yanlış.Tek el ile o şeilde bir duruş olamaz.
"Trabzon Sanat Tiyatrosu"nun fontunu değiştirebilirsiniz.
kolay gelsin.

sanat tiyatrosu olayına bende takıldım ama o arkadaşın hatası değildir herhalde :)

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
oyunu bilmiyorum
o yüzden afişte ki görsel nedir oyunla alakalımıdır anlamadım
bu gibi çalışmaları koyarken biraz açıklama yaparsanız iyi olur
arkadaşın dediği gibi o pixelleşmeler nedendir?
bir perde fonu üzerinde çerçeve içine alınmış, ilginç bir biçimde bozulmalar taşıyan bir görsel ve o sade görsel üzerinde uyuymsuz efektiyle bir yazıdan başka bişey göstermiyor afiş

evet haklısınız açıklamayı tam yapmadım...

trabzon sanat tiyatrosu tiyatronun ismi ona bişe yapamam...

oyuna gelince oyun hakkında Oyunda; köyden kente göç edenlere, sonsuz olanın kendi toprağına, ata ocağına ve kendi kültürüne sahip çıkmak olduğu söyleniyor, yaşamın emekle kazanılmasının önemi vurgulanıyor. Entellektüel bir köylü olan Agabo Bogveradze, yaşamın bütün ağırlığını güçlü omuzlarında taşımaktadır. Ama yaşlanınca yerini dolduracak birinin gerekli olduğu ortaya çıkar. Bu noktada, aslında bir güldürü olan oyunda hüzünlü bir atmosfer belirir. Agabo, kentten ince bir taktikle, zorla köye getirttiği oğullarını ve gelinlerini kendisine yardım etmeye zorlar. Konuklar alışık olmadıkları işlere koyulunca bir çok gülünç durum ortaya çıkar. Her şeye karşın sonunda konuklar baba evini yağmalayıp kente dönerler. Ve Agabo eşiyle birlikte köyünde yine yalnız kalır.

ortadaki amca agabo oluyor.. resim kara kalem çalışması olduğu için taramayı yapan arkadaş düşük çözünürlülükte taramış bu bir ön çalışma olduğu için o şekilde koydum.. tabi afişe daha net koyacağım...

yorumlarınız için teşekkür ederim açıklama yapmadığım içinde özür...

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel
çizimi yapan siz değilsiniz sanırım ufak hataları düzeltilirse iyi olabilir
ayrıca ben derim ki iş tiyatro diye perde kullanmak zorunlu değil bence birde perdesiz çalışmayı deneyin
şimdiden kolay gelsin

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel
çizimi yapan siz değilsiniz sanırım ufak hataları düzeltilirse iyi olabilir
ayrıca ben derim ki iş tiyatro diye perde kullanmak zorunlu değil bence birde perdesiz çalışmayı deneyin
şimdiden kolay gelsin

yorum için tşkr... dediğinizi deneyeceğim....

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
arka fon ve renkler güzel ,burda oyunun konusunu bilmediğimiz için sadece gördüklerimize yorum yapıyoruz ama konuyu bilseydik en azından oyunla ilgili iyi msj veriip vermediğiini tartışırdık. başarılar...

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
arka fon ve renkler güzel ,burda oyunun konusunu bilmediğimiz için sadece gördüklerimize yorum yapıyoruz ama konuyu bilseydik en azından oyunla ilgili iyi msj veriip vermediğiini tartışırdık. başarılar...

konuyu yazdıya arkadaş?
mesajları okumadan direk yorum yapma hastalığı yüzünden sık sık yaşanan bir kazamıdırı bu?