Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tiyatro oyunu afişi

bubnov

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bedelafiro6.jpg

Benzer konular

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
Efektle bogulmus bir calisma gibi gorunuyor. Ortadaki gorseli cevreleyen seylerin ne ve niye oldugunu anlayamadim. Tipografi bence bir tiyatro afisinin etkili bir unsuru olabilir. Siz hic kullanmamissiniz. Aslinda diger unsurlardan da pek faydalanmamissiniz. Sadece efektlerden faydalanilmis sanirim. Bence bu olmamali.

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Efektle bogulmus bir calisma gibi gorunuyor. Ortadaki gorseli cevreleyen seylerin ne ve niye oldugunu anlayamadim. Tipografi bence bir tiyatro afisinin etkili bir unsuru olabilir. Siz hic kullanmamissiniz. Aslinda diger unsurlardan da pek faydalanmamissiniz. Sadece efektlerden faydalanilmis sanirim. Bence bu olmamali.

Katılıyorum...

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️

katılıyorum. daha sade bişey çalışabilirdin iyi çalışmalar

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fotoşopun tüm efektlerini seferber etmene gerek yoktu ya neyse tiyatroyu anlatan o maskeler biraz daha sevimli olmalı cadılar bayramı afişi gibi olmuş efektleri kaldır rahatlat çalışmanı sonra bak nasıl güzel olmuş emeğine sağlık kolay gelsin