Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Toplu SMS sitesi için ASP kodlayabilecek programcı aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alp1299

🌱Yeni Üye🌱
Başlıkta belirttiğim gibi toplu sms gönderimi için bir web sitesi açmayı düşünüyorum. Üyelik, excel ve text dosyasından Gsm numaralarını çekme ve bunlara tek tek yada toplu sms gönderme fonksiyonları olacak.Gönderilen sms ve numaralar API 'ler ile yurt dışındaki bir firmaya iletilecek. Kullanıcılar kontör satın almak istediklerinde banka hesabı yolu ile ödemelerini yaptıktan sonra ödeme bildirim formu ile bunu bana bildirdiklerinde bende kontörlerini yönetim paneli aracılığı ile yükleyeceğim. Ben kontörleri yurt dışından toplu satın alıyorum fakat müşterilerime satacağım kontörleri benim satın aldığım yerle ilişkilendirmemize gerek yok. Yani örneğin 20000 kontör satın alıyorum. Yönetim panelinden 20000 kontör gireceğim ve isteyenlere dağıttıkça bu 20000 stok sistemindeki gibi düşecek.
Access veritabanı sanıyorum ki kullanışlı olacaktır bu sistem için. Böyle bir web sitesini için ilgilenenlerden fiyat teklifi bekliyorum.

Çok acil!!!

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

mavisakalcik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İletişim bilgilerim ulaşırsanız yardımcı ola bilirim.

Rawkon

🏅Acemi Tasarımcı🏅
4 yıldır profesyonel olarak ASP ve web developing'le uğraşıyorum.

İletişim için e-mail / msn adresim: rawk10@gmail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...