Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Trust 14070

d.mstf.23

🌱Yeni Üye🌱
Grafik tabletlerler gerçekten güzel işler yapıyor, tabletsiz çalışmalar professiyonel olmuyor(çizimlerden bahsediyorum,manzara,insan vs..) bunun için bir tablet almayı düşünüyorum sizce
Trust 14070 nasıl bir tablet,kullanan arkadaşlar veya bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
teşekkürler.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
* A4 USB Çizim Tableti - Kablosuz Mouse ve Kablosuz Üç Aktif tuşlu Çizim kalemi Basınç seviyesi 512 Desteklediği işletim sistemleri Windows 98SE/ ME/ 2000 / XP / Vista Özellikler Tablet üzerinde video ve fotoğrafların kolay ve hızlı düzenlemesi icin 24 ekstra fonksiyon Ayrı bir güç adaptörüne ihtiyaç yoktur Ergonomik kablosuz mouse lu tablet Çizim, elyazısı, taslak, renklendirme, resim düzenlemesi yapılabilir. Sağ ve sol el icin uyumlu 3 butonlu kablosuz scrollu mouse Çalısma alanı 228 x 304 mm (9" x 12") Tablet ebatı (H x W x D in mm): 12 x 400 x 350 Çözünürlük her inch için 3048 çizgi destekler(120 lines per mm) Kalem ebatı (H x D x W in mm): 135 x 15 x 11 Mouse ebatı (H x W x D in mm): 40 x 105 x 63

alıntı

güzel tablet...

ama kablosuz almayi ne anlamı var... nasıl olsa bilgisayar başında oturup çizeceksiniz, bilgisayardan 2 metre uzaklakta oturmayacağınız göre.... öyle değil mi... ama yine de sizin isteklerinize bağılı...

aslında çizim, güzel çizim maus ile da yapabilirsiniz, eğer güzel çizim yapıyorsunuz (çoğu arkadaşlarım maus ile harika çizim yapabiliyorlar) ... tablete alışmak zor ama zevkli bir iş... ben tableti kullanıyorum çunku maus ile o kadar hızlı çızım yapamıyorum işime zorlaşıyor.... kalemi kullanınca hem çizim hem maus yerinde kullanınca işime basitleştirdı

d.mstf.23

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim bilgiler için, mouse ile çizim biraz zor dediğiniz gibi hızlı çizim olmuyor, mesela bir insan yüzü çizilecek mouse ile gerçekçi çizim yapmak zor ve zaman alır, el çizimlerim iyi olduğu için tablete yöneldim.

limitsizim

🌱Yeni Üye🌱
inte araştırdım trust pek önerilen tabletler arasında değil aslnda bende tablet arştırıyorum şu aralar bir modelde yogunlaştım ona bakarken trust a4 ve fiyatı benim olcağım uc logic a5 e çok yakın trust u alsammı diye düşündüm ama inte araştırmalarımdan sonra pek aklım yatmadı belkide yanılıyorumdur...

mtahir

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler bilgilendirme için

izge

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tablet kullanırken daha fazla zorlanırsınız Yoksa elle çizmek dha az düşük riskli,düşündüğünüzün aksine...