Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tümör çeşitleriyle ilgili broşür çalışmalarım

sherifhe

🌟Usta Tasarımcı🌟
21749.jpg

2174q.jpg

değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Son düzenleme:

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmları gayet başarılı buldum ellerinize sağlık. Hoşuma gitmeyen tek şey konunun ismi "Tümör Broşürü" derken sanki tümör diye bir ürün var onun tanıtımı var gibi algılanıyor. Biraz daha uzun olsa da Tümör Tanıtım Broşürü vs. tarzı isimler daha uygun olur kanısındayım. Diğer türlü bir tarafı bana çok komik geliyor "Gel vatandaş tümörün iyisi bizdeeeee" veya vitrin camına "İthal Tümör Çeşitleri Gelmiştir" :) ...

sherifhe

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim yorumundan dolayı ama "tümör broşürü" değil broşürleri yazdım birden çok calısma olduğu ıcın ama anlaşılır dıye dusunmustum..

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Konu anlaşılması değil elbette anlaşılıyor [resimlere baktıktan sonra :) ] Ben anlaşılmamasını değil zihnimde uyandırdığı etkiden bahsetmiştim. Hem böyle daha iyi olmamış mı? ...

sherifhe

🌟Usta Tasarımcı🌟
tamam oldu :wink:teşekkür ederim yönlendirdiğin için ZxxxE...

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Elinize sağlık birçok şekilde çalışmışsınız.Ama üst ve alttaki düz, kıvrımlı alanlar çok fazla görünüyor.Altta olabilir ama üst kısımdakiler için çok fazla yer ayırmışsınız gibi geldi bana.O alanların daha küçük olup, görsellerin ön plana atılmasını tercih ederdim.Nacizane görüşüm tabii.
Tekrar elinize sağlık.

cesar5x

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışmalarınız çok yaratıcı. Testis ve Uterus daki insanlar mutlu olmasa iyi olurdu. :)
Yalnız kullandığınız renkler sanki kozmetik bir ürün satışında kullanılan renkler gibi olmuş.

sherifhe

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmalarınız çok yaratıcı. Testis ve Uterus daki insanlar mutlu olmasa iyi olurdu. :)
Yalnız kullandığınız renkler sanki kozmetik bir ürün satışında kullanılan renkler gibi olmuş.

iç karartıcı renkler kullanmak taraftarı değilim zaten hastalıklar yeterince ıç karartıcı ki kanserden bahsediyoruz ve kanserde olsa bundan kurtulan insanlarda mevcut o yüzden hep mutsuz insanlar kullanmadım.
çok teşekkür ederim yorumun için..

sherifhe

🌟Usta Tasarımcı🌟
Elinize sağlık birçok şekilde çalışmışsınız.Ama üst ve alttaki düz, kıvrımlı alanlar çok fazla görünüyor.Altta olabilir ama üst kısımdakiler için çok fazla yer ayırmışsınız gibi geldi bana.O alanların daha küçük olup, görsellerin ön plana atılmasını tercih ederdim.Nacizane görüşüm tabii.
Tekrar elinize sağlık.

çok teşekkür ederim yorumun için...