Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Türkçeye duyarlılık için yaptığım afiş çalışmam

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟
Afiş günümüz Türkçesindeki bozukluklara eleştiri için yapılmıştır.Kişiye yönelik bir saldırı yoktur :)

ödev amaçlı 2 tenefüste yapılmıştır :D
her türlü yoruma açığım =)

6uo5402185105128520355.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Çok basit çok sıradan. Sormak istediğim şey ölçüler dışında afiş diye tanımlanacak ne var burada. font seçimi renk seçimi çok kötü, zemin bomboş kalmış, daha fazla emek harcamalıydın bence..
Sadece taşıdığı anlam birazcık kurtarır kendini tekrar dene ve yeni afişini burada görmek isteriz saygılar

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Tebrikler iyi bir düşünce :) Ama uygulama konusunda çok daha güzel şeyler çıkartabilirsin.
Bi kaç deneme daha yap bence. Emeğine sağlık

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
En alttaki zavallıların konuya alet edilmesine gerek yoktu bence. Çünkü onların konuyla hiç alakası yok ki.. :giggle:

Umarım S.K.T. gerçekten de 2010'dur..

Bu anafikir ile bir tipografi çalışması görmek isterim..

Çok daha iyi olabilirdi, tebrikler.. :)

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok basit çok sıradan. Sormak istediğim şey ölçüler dışında afiş diye tanımlanacak ne var burada. font seçimi renk seçimi çok kötü, zemin bomboş kalmış, daha fazla emek harcamalıydın bence..
Sadece taşıdığı anlam birazcık kurtarır kendini tekrar dene ve yeni afişini burada görmek isteriz saygılar

ödev amaçlıydı zaten fazla vakit ayırmadım :) elimde hazır olduğu için paylaşmak istedim :)

En alttaki zavallıların konuya alet edilmesine gerek yoktu bence. Çünkü onların konuyla hiç alakası yok ki.. :giggle:

Umarım S.K.T. gerçekten de 2010'dur..

Bu anafikir ile bir tipografi çalışması görmek isterim..

Çok daha iyi olabilirdi, tebrikler.. :)

insanların neyle bağdaştırıldığını görsün istedim :D yoksa öküze saygım sonsuz :D

Tebrikler iyi bir düşünce :) Ama uygulama konusunda çok daha güzel şeyler çıkartabilirsin.
Bi kaç deneme daha yap bence. Emeğine sağlık

Konu ile ilgili boş vaktimde daha GERÇEK çalışmalar yapmayı bende istiyorum :)

Son düzenleme:

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
zemin konusunda problemler var..
kullanılan görseller havada asılı kalmış sanki..
bir de tam olarak anlatılmak istenen şeyi direk verememiş..açıklamaya ihtiyacı var gibi..

kolay gelsin..

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
öğrencisiniz ve okul ödeviniz..
bu ikiliyi duymaktan hoşlanmazdım hiç ama ilk defa benimde kullanmam gerekiyor "bizim zamanımızda" ne lisede ne üniversitede bilgisayarda tasarım yoktu çok şanslısınız :)

başarılar dilerim. : D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çok saçma:sanat:

1. ZZZZZ

afiş güzel olmayabilir beğenmeye de bilirsiniz ama bu şekilde konuşmaya hakkınız yok
1 ay önce üye olmuşsunuz yazdığınız ilk mesaja bakınız ayıptır yahu sizin eserlerinizi! görmek isterdik

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟

dt

🌟Usta Tasarımcı🌟
fikir olarak çok güzel sadece uygulama kısmı biraz amatörce olmuş sanki. bu durum fikir üretemeyip sadece işin teknik kısmını bilmekten daha iyidir bence :) çünkü zamanla kendini geliştirdikçe çok daha iyi işler yapacaksındır.şu anda en azından yaptığın çalışmalar bi ders verir nitelikte bi fikir üzerine düşünülüp yapılmış. bu çok önemlidir bence.başka bir çalışman daha vardı bu bölümde onada baktım.baya eleştiri almış hatta.bence bu şekilde devam et afiş örneklerine bak bol bol incele. programları ne derece biliyosun bilmiyorum ama onlarada çalışmaya devam et. photoshopta yeni şeyler öğrendikçe mesela insan aklındaki şeyleri çok daha kolay aktarabiliyor sayfaya. neyse uzattım baya başarılar dilerim sonuç olarak :)

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Daha iyisini bekliyoruzz:) Bu fikir yarım kalmamalı bence

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟
Daha iyisini bekliyoruzz:) Bu fikir yarım kalmamalı bence

üstüne gitmeyi düşünüyorum :) vaktim olduğu bir zaman daha özenli bir çalışma yapmak istiyorum inş. :)

fikir olarak çok güzel sadece uygulama kısmı biraz amatörce olmuş sanki. bu durum fikir üretemeyip sadece işin teknik kısmını bilmekten daha iyidir bence :) çünkü zamanla kendini geliştirdikçe çok daha iyi işler yapacaksındır.şu anda en azından yaptığın çalışmalar bi ders verir nitelikte bi fikir üzerine düşünülüp yapılmış. bu çok önemlidir bence.başka bir çalışman daha vardı bu bölümde onada baktım.baya eleştiri almış hatta.bence bu şekilde devam et afiş örneklerine bak bol bol incele. programları ne derece biliyosun bilmiyorum ama onlarada çalışmaya devam et. photoshopta yeni şeyler öğrendikçe mesela insan aklındaki şeyleri çok daha kolay aktarabiliyor sayfaya. neyse uzattım baya başarılar dilerim sonuç olarak :)

önerileriniz için çok teşekkürler birden umut neşe vs. doldum :rofl: