Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Twilight (Alacakaranlık)

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
ben vampir zombie vs filmlerinden nefret ederim ama bu film benim duvarlarımı yıktı :)

arkadaşlarım zorla izletti bu filmi bana sonrasında ise daha önce neden izletmediniz bana diyerek oldukça fazla azarladım onları :)

Bİr filmkolik olarak duygusal filmlerimde zirvelerde twilight ve herkese tavsiye ederim :)

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
Filmden ziyade baş rol oyuncusunun beğenildiği film.
Ayrıca kitabını okumak gerek.

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Başrol oyuncusu derken:) edward mı bella mı ? :)

neslisah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
4 kez izledim sıkılmadım Ahh Edward:D süper bi film ikinci filmini sabırsızlıkla bekliyorum.

PnrDesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
angelovess.deviantart.com
Alacakaranlık ah ah! Ve tabi ki Edward ((:)
Aşkın en zor hallerinden birini bana yaşatan nadir filmlerden (:) Arkadaşımın fragmanını seyrettirmesiyle ilgi duymuştum. O zamanlar film daha yurt dışında vizyondaydı :) Filmi izledikten sonra üç kitabı da alıp bir haftada bitirmiştim. Son kitap bu ayın 10un da yayınlandı onu da daha dün bitirdim (:) Stephenie gerçekten harika bir yazar. Kitaplar filmden daha da güzel. Serinin devamı ikinci kitap "Yeni Ay" ın sinema filminin çekimleri de sürüyor o da 2009 Kasım'da vizyonda olacak. Sanırım bütün dünyada aynı tarihte vizyona girmesini ayarlayacaklar ki olması gerektiği gibi.. Heyecanla bekliyorum. (:)

LoresimA_Z

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Konudan dolayı biraz Karanlıklar Ülkesi tadında; zıt kutupların ulaşılmaz aşkı! Ama kurgu kesinlikle farklı, karanlık ülkesi gibi aksiyon filmi değil. Ayrıca vampirler üzerine kurulu olan tabuları değiştirmeleri bir risk olsa da göze batmamış. Bana göre bu da önemli bir başarıdır.

Filmin güzel yanı çiftlerin beraber izleyebileceği nadir romantik filmlerden olması. Bilirsiniz erkekler pek sevmez ama içinde vampir falan olunca izletmeniz daha kolay olur ;) İki cinse de hitap eden bir film yani, tavsiye ederim..

LoresimA_Z

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben vampir zombie vs filmlerinden nefret ederim ama bu film benim duvarlarımı yıktı :)

arkadaşlarım zorla izletti bu filmi bana sonrasında ise daha önce neden izletmediniz bana diyerek oldukça fazla azarladım onları :)

Bİr filmkolik olarak duygusal filmlerimde zirvelerde twilight ve herkese tavsiye ederim :)

Romantik film deyince, Not Defteri'ni tavsiye ederim. Bilmem izledin mi ama izlersen onu da listenin başına çekeceğini düşünüyorum! Filmin enteresan yanı çok klasik bir senaryo olmasına rağmen, çok güzel. (Zengin kız-fakir çocuk) Çünkü aşkı tarifi mükemmel.
Erkeğin kızla tartışırken söylediği bir laf;
- Evet, beni sinir ediyorsun. Ben de seni çıldırtıyorum. Sen baş ağrısı olacaksın bana, sürekli kavga da edeceğiz...Bunları biliyorum ama gene de seni istiyorum.

Son düzenleme:

zeyzep

🏅Acemi Tasarımcı🏅
4. kitap şafak vakti olarak 1-2 hafta önce raflarda yerini almıştır.
ben okudum bitti bile muteşem şekilde devam etmekte her okudum öncekinden güzel geliyor buda hepsinden iyiydi bence mutlaka okuyun

FeRDaa_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3 defa izledim ve 3 kitabınıda (alacakaranlık, yeni ay ve tutulma)
bir solukta okudum bitirdim ki kolay kitap okuyan biri değilimdir :smile:
izledikten sonra okumak daha büyük bir haz bence hem izlemenizi hemde okumanızı tavsye ediyorum.
gerçekten çok güzel

paylaşım için teşekkürler:angel:

Kitaplarini bende tavsiye ederim arkadaslar, muthis yazilmis :)